V. Gordijevskaja parodė savo mylimosios nuotraukas

Jau šį antradienio vakarą, 19.10 val. TV3 infošou „Be komentarų“ bus paviešintos nuotraukos, kuriose užfiksuota baltarusių dainininkės, populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ dalyvės Veronikos Gordijevskajos... mylimoji.

V. Gordijevskaja viešai prisipažino esanti biseksuali: „Turiu mylimąją.“ Tik „Be komentarų“ laidai Veronika sutiko duoti  išskirtinį, atvirą interviu apie iki šiol slėptą asmeninį savo gyvenimą ir TV3 žiūrovams parodyti, kaip atrodo jos mylimoji.

„Esu rimtai draugavusi ir su vyru, bet meilė moteriai nugalėjo. Mano mylimoji – graži mergina. Ji modelis ir man su ja labai lengva bendrauti, tikiuosi, kad moterys mane supras“, – rodydama savo mylimosios nuotrauką TV3 eteryje pasakos V. Gordijevskaja.

V. Gordijevskajos mylimoji (nuotr. asm. archyvo)V. Gordijevskajos mylimoji (nuotr. asm. archyvo)

V. Gordijevskajos mylimoji (nuotr. asm. archyvo)V. Gordijevskajos mylimoji (nuotr. asm. archyvo)

Baltarusių dainininkė sakosi esanti labai laiminga ir nebematanti nė vienos priežasties slėpti savo jausmus tos pačios lyties atstovei: „Tikrai nemanau, kad mylėti moterį yra nuodėmė. Yra tokia teorija, kad visi žmonės gimsta biseksualūs – šimtu procentu pritariu.“

REKLAMA

Nors projekto „Šok su manimi“ dalyvė tikina esanti laiminga su moterimi, ji neišsižada ir vyrų: „Gink Dieve, nesakau, kad iki gyvenimo pabaigos mylėsiu tik moteris. Man patinka ir vyrai. Galbūt šokių projekto pabaigoje aš pabučiuosiu savo partnerį Marių. Jis labai mielas vaikinas ir man tikrai patinka, bet, deja, jis turi merginą“, – šįvakar „Be komentarų“ žiūrovus intriguos V. Gordijevskaja.

Pikantiškos ir dar niekur nematytos V. Gordijevskajos mylimosios nuotraukos – jau 19.10 val. sensacingiausiame infošou „Be komentarų“ tik per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų