„Užrašų knygutės“ žvaigždės šeimoje – džiaugsmingos žinios

Žinia, apie gerai žinomos Holivudo aktorės Rachel McAdams nėštumą, pasaulį apskriejo prieš mėnesį. Tąkart buvo pranešta, jog 39-erių moteris laukėsi pirmagimio.

27

Ilgą laiką savo asmeninį gyvenimą nuo viešumos slėpusi „Oskaro“ nominantė R. McAdams socialiniuose tinkluose – reta viešnia. Tad ir žinią apie moters nėštumą patvirtino keli šaltiniai, bendravę su žiniasklaida.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Filmo "Užrašų knygutė" aktorė laukia šeimos pagausėjimo

Lygiai taip pat nutiko ir su R. McAdams gimdymu – visai neseniai paparacams pavyko užfiksuoti moterį, einančią vakarieniauti su savo vyru ir rankose nešančią kūdikį, tad žinia, apie R. McAdams sūnaus gimimą iškart apskriejo visą pasaulį. Ilgą laiką nėštumą slėpusi moteris taip pat nuslėpė ir savo gimdymą.

Savo asmeninį gyvenimą nuo viešumos labai saugojanti moteris beveik visą nėštumą išlaikė paslaptyje – ji nepuolė girtis, kad taps mama, visam pasauliui.

Vis dėlto kada ir kokiu vardu gimė R. McAdams sūnus – kol kas nėra žinoma.

Primename, kad garsiai apie savo santykius nemėgstanti kalbėti aktorė jau prieš kelerius metus buvo pastebėta kartu su romantinės juostos „Brangusis Džonai“ scenaristu Jamie Lindenu. Pora laukia šeimos pagausėjimo, pranešame naujienų portale „E! News“.

Žinoma aktorė išgarsėjo vaidindama komedijose bei romantinėse dramose. Vienas įsimintiniausių jos vaidmenų buvo atliktas dramoje „Užrašų knygutė“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų