Už beveik 1,4 milijono parduodamas namas primena šiukšlyną: jo vidus – šokiruoja

Daugybę žmonių visame pasaulyje prajuokino vieno parduodamo namo Londone skelbimas. Pastato kokybė ir interjeras visiškai neatitinka prašomos pinigų sumos – 1 381 466 eurų.

27

Tokia suma akivaizdžiai viršija vidutinę Didžiosios Britanijos nekilnojamo turto pardavimo kainą. Galbūt apie tai susimąstę jo šeimininkai nusprendė šiek tiek sumažinti sumą, tačiau internautai mano, jog kaina nukrito dėl sulauktos kritikos.

Nekilnojamo turto tinklapyje paviešintos namo nuotraukos kaip reikiant patraukė interneto vartotojų akį. Kai kurie žmonės juokavo, jog šeimininkai, prieš fotografuodami, galėjo bent susitvarkyti drabužius, surinkti šiukšles ar nuvalyti dėmėtus paviršius.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Už milžinišką sumą parduodamas namas

Pasižiūrėjus į kai kuriuos kambarius nė neįmanoma suprasti, kaip vieta atrodytų, jei būtų neapkrauta rūbais, kartono lakštais ar šiukšlėmis. Vienoje nuotraukoje matyti, kad namo šeimininkai visai nesigėdija viešai demonstruoti savo apatinių drabužių, nes niekas jų nesiteikė nuimti, prieš įamžinant vonios kambarį.

Negana to, parduodamas namas tikrai nėra svajonių vieta gyventi: kreivos lubos ir grindys, tušti paveikslų rėmai, kiekviename kampe besimėtantys rankšluosčiai bei drabužiai tik ir vilioja pasijuokti, o ne rimtai susimąstyti apie galimybę ten įsikurti.

„Ar tai kažkoks nesveikas pokštas?“ – nesusilaikęs paklausė vienas interneto vartotojas. Jis patarė niekam nepirkti šio namo, nes už tokią kainą, jo nuomone, galima įsigyti ne vieną ir daug geriau atrodantį namą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų