Už baro šėlusi Neringa Šiaudikytė pradėjo savaitgalio linksmybes

Solinę karjerą sėkmingai tęsianti grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė dar kartą įrodė galinti pelnyti simpatijas ne vien muzikiniais pasirodymais scenoje. Projekte „Žvaigždė už baro“ debiutavusi dainininkė savo ugningu šėlsmu sukėlė tikrą audrą ir už tai pelnė daugybę komplimentų.

12

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Už baro dirbusi Neringa Šiaudikytė mėgavosi publikos dėmesiu

Greta dirbusius kolegas „Baro vilkus“ šįkart naujokė pranoko ir ūgiu, ir savo energija. Seksualumu spinduliavusią vakaro šeimininkę žvilgsniais varstė kone visi kokteilių bare „Basement by BarBar’a“ ketvirtadienį viešėję lankytojai vyrai.

Tuo metu profesionalūs barmenai Mantas Zujis ir Dainius Surgelas buvo priversti savaip atkreipti dailiosios lyties atstovių dėmesį. Pripažinimą pelnę baro meistrai tradiciškai ėmėsi savojo ginklo – virtuoziškų triukų svaidant butelius į orą, vartant nuo alkūnių ir kitais įmantriais būdais.

„Prieš atvykdama į renginį tikėjausi čia gerai praleisti vakarą, bet tikrai nemaniau, kad gali būti taip linksma! Labai džiaugiuosi, kad organizatoriai ėmėsi šio projekto ir kiekvieną savaitę jį sėkmingai tęsia. Mums, įvairių sričių atlikėjams, tai unikali proga pabendrauti su savo gerbėjais. Tiesiog mėgaujuosi kiekviena šio vakaro akimirka“, – nauja patirtimi džiaugėsi N. Šiaudikytė.

REKLAMA

Dar prieš pasirodymą už baro dainininkė teigė sieksianti, kad jos gaminti kokteiliai būtų nepriekaištingo skonio, o visi klientai liktų patenkinti. Ši užduotis įvykdyta su kaupu – per savo „darbo pamainą“ Neringa sumaišė gerokai per pusšimtį kokteilių. Be to, jai pavyko išmokti naujų receptų, kuriuos atlikėja žada pasitelkti lepindama savo sužadėtinį Tomą Urošką. Juolab kad jiedu šiomis dienomis minės pirmojo sužadėtuvių mėnesio sukaktį.

Neoficialiose pramogų pasaulio atstovų varžybose N. Šiaudikytė pratęsė dailiosios lyties atstovių maratoną. Prieš savaitę projekte „Žvaigždė už baro“ publikai dirigavo radijo laidų vedėja ir didžėjė Simona Albavičiūtė-Bandita. Šios eterio maištininkės linksmybės užfiksuotos iškalbingame vaizdo siužete.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų