Tyrimas, dėl Egidijaus Dragūno-Sel elgesio su sūnumi: tarnyba atsitvėrė tylos siena

Kelias savaites viešumoje vis dar netyla kalbos apie Egidijaus Dragūno-Selo elgesį. Po Internete paplitusių vaizdo įrašų, kuriuose žinomas atlikėjas necenzūriniais žodžiais kreipiasi į nepilnametį ir po kovos, persirengimo kambaryje, išplūsta kovotoją.

Toks Selo elgesys atsakingoms institucijoms sukėlė įtarimą, praėjusią savaitę, vaikų teisės pradėjo tyrimą.

Šią savaitę vaiko teisių apsaugos tarnyba atvyko apžiūrėti atlikėjo namų aplinkos. Tiesa, tyrimo išvadų tarnyba komentuoti nepanoro, susisiekus su valstybinės vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybos atstovu Arūnu Malinovskiu, šis portalui tv3.lt patvirtino, kad dėl vaizdo įrašo gautas pranešimas ir yra pradėtas aplinkybių patikrinimas.

„Mes reaguojame į visus pranešimus, praeitą savaitę gavome pranešimą į kuri reagavome, pagal įstatymuose nustatytą tvarką. Informacija apie vaiką yra saugoma įstatymų, todėl daugiau informacijos teikti negalime. Visą informaciją gali suteikti tik vaiko atstovas“, – kalbėjo A.Malinovskis.

Neseniai Selas pagarsėjo, kai bušido turnyro metu necenzūriniais žodžiais persirengimo kambaryje plūdo vieną iš kovotojų. Šis incidentas buvo užfiksuotas kitame vaizdo įraše, kuriame matyti, kad patalpoje yra ir nepilnametis vaikas.

Vėliau socialiniuose tinkluose paplito dar vienas vaizdo įrašas, kuriame matomas nepilnametis, o fone girdimas E. Dragūno balsas.

„Nu, repuok, s**a“, – vaikui sako dainininkas.

Portalas tv3.lt primena, kad prieš kelias savaites „Siemens“ arenoje vyko jau tradicinis „KOK’80“ turnyras, kuriame eilinį kartą dominavo Lietuvos kovotojai prieš svečius iš užsienio. Vis tik vienoje skandalingai pasibaigusioje kovoje ukrainietis įveikė lietuvį. Aistros toliau virė ir užkulisiuose, kur santykius aiškinosi ir grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas.

Minėtoje kovoje Arnoldas Misiūnas kovėsi su Ivanu Cybulskiu. Prieš akistatą A. Misiūnas žadėjo „bankėmis“ paguldyti varžovą, bet planas neišdegė. Ukrainietis nuo pirmų minučių kovą stengėsi perkelti ant žemės ir jam tai sekėsi. Dar pirmame raunde jis smaugimo veiksmu privertė pasiduoti A. Misiūną. Netrukus ukrainietis, jau nutraukus kovą, kojomis išspyrė lietuvį už ringo ribų.

REKLAMA

Šis skolingas neliko ir vožė varžovui į kojas. Iškritęs iš ringo A. Misiūnas susidūrė su pirmose eilėse sėdėjusiu E. Dragūnu. Vyrai persimetė keliais žodžiais, bet tuo metu nėjo suprasti, apie ką šie kalbėjo. Vis tik internete po kovos išplitęs vaizdo įrašas rodo, kad tarp jų įvyko konfliktas. Į rūbinę po kovos atėjęs skandalingas dainininkas išplūdo A. Misiūną.

„Tu mane supratai? Aš tave išp**iu į šikną, jeigu tu man dar kažką pasakysi. Tu bl*t, kaip tu man drįsti pid**aste kalbėti. Aš bl*t su nakolkėm, aš autoritetas esu. Aš grįšiu tuoj, tu man b*bį čiulpsi. Supratai mane, pid**ase bl*t? Ar supratai mane? Aš tave išp**iu na*ui. Morališkai belekaip. Supratai bl*t?““, – rėkė E. Dragūnas Tarp jo ir kovotojo nuolat stovėjo žmogus, bandęs raminti dainininką. A. Misiūnas šio prašė išvesti E. Dragūną. Matyt dainininką įsiutino kovotojo žodžiai šalia ringo. Savo tiradoje jis pašiepė visą kūną tatuiruotėmis papuošusį A. Misiūną ir bandė parodyti viršenybę. A. Misiūnas anksčiau yra teistas už senyvo amžiaus moters apiplėšimą, kai su bendru apsimetė pareigūnais ir iš jos buto išsinešė įvairių daiktų.

Selo konfliktą su kovotoju Misiūnu žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
s
siaip
2019-11-27 13:47:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada pinigai kalba, tada tiesa tyli.
Atsakyti
0

N
Nežinomas
2019-11-27 10:37:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Psichopatas tas Dragūnas.
Atsakyti
-3

K
Kas jis toks?????
2019-11-27 10:51:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koncinas tas Dragunas.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų