23-ejų Edgaras Kapočius iš Vilniaus prisijungia prie grandiozinio LNK projekto dalyvių – gražuolės Vaidos, egzotiškojo Eldaro ir dar septynių muzikos žvaigždėmis tapsiančių jaunuolių. Edgaro gyvenimo istorija – pilna kontrastų.

Pamatę dešimtmetį  pyplį Edgariuką, iš Ukmergės atsikrausčiusį gyventi į Vilnių, muzikos mokytojai aiktelėjo: jo fizinės savybės idealios pučiamiesiems instrumentams!

„Trimitas, trimitas... kas per velnias tas trimitas“, - į rankas gavęs blizgantį instrumentą, tuomet pamanė Edgaras. Pabandė pūsti – ir užsikrėtė aistra. Netrukus mokytojai pastebėjo, kad Edgaras – ne tik fiziškai idealus šiam instrumentui, bet ir turi stebuklingą talentą. „Visuose tarptautiniuose konkursuose laimėdavau pirmąsias vietas, atrodė, karjera klostėsi puikiai, pro miglą jau regėjau muzikos aukštumas, kurių pasieksiu“, - šiandien pasakoja „Muzikos akademijos“ dalyvis.

Į vaikino muzikinę trimitininko karjerą šeima dėjo viltis, o Edgaras dirbo kartais iki nusilpimo. „Po septynias valandas per dieną grodavau, nes buvau įsitikinęs, kad vien talento neužtenka“, - pasakoja. Vaikinas studijavo J. Tallat-Keplšos Menų konservatorijoje trimito specialybę. Bet... diplomo negavo ir garsiu trimitininku netapo – svajonė žlugo.

Tą vakarą jam buvo 17 metų. Jis koncertavo su Balio Dvariono muzikos mokyklos orkestru. Grojant solo partiją Verdžio operoje „Aida“, Edgaro lūpa staiga pamėlynavo, ėmė virpėti, pervėrė skausmas. Trimito garsas tapo nešvarus, instrumentas ėmė šnypšti. „Šiaip taip sugrojau kūrinį iki galo. Ir mano trimitininko karjera baigėsi“, - pasakoja „Muzikos akademijos“ dalyvis.

REKLAMA

Po lūpos traumos vaikinas nutarė pailsėti – pakeliavo po pasaulį, aplankė  šeimą (jo tėvas gyvena Sankt Peterburge, o mama - Didžiojoje Britanijoje) ir nutarė siekti dainininko karjeros. Bet likimas nebuvo dosnus: įrašyta daina neprigijo radijo eteryje.

Ir Edgaras išvyko gyventi į Anglijos Šiaurę, pas mamą. „Būčiau ten ir pasilikęs, bet muzika mane grąžino atgal į Lietuvą“. Draugas Edgarui pasiūlė dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, vaikinas susikrovė lagaminą ir tuoj pat grįžo. Tačiau „Eurovizijoje“ ir vėl patyrė nesėkmę.

„Kai nesėkmės baigiasi, prasideda laimėjimai“, - šiandien ruošdamasis debiutui „Muzikos akademijos“ scenoje, kur jo dainas išgirs šimtai tūkstančių  žmonių, sako Edgaras, ir pirmą kartą interviu metu nusišypso.


Rašyti komentarą...
2009-08-25 17:03:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
o8t
Atsakyti
0

.
...
2009-10-01 21:59:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks jo ugis?
Atsakyti
0

g
gerdeja
2010-01-01 22:57:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
jis tikras angelas balsas idealus edgaras turejo laimet jai neta komisija eglei davusi 9 tai jis butu laimejas o dabar tik 2vieta nesmone
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų