Tragiškai žuvusio Steveno Irwino sūnus visą pasaulį pribloškė savo talentu: atima žadą

 Ne veltui sakoma „Koks tėtis, toks ir sūnus“. Tai puikiai įrodo tragiškai žuvusio „Krokodilų medžiotojo“ Steve‘o Irwino sūnus Robertas. Nuo mažens su laukiniais ir egzotiškais gyvūnais augęs vaikas, dabar stebina savo neįprastais darbais.

34

Trylikametis Robertas jau pasižymėjo kaip profesionalus fotografas, o jo darbai pelnė ne vieną apdovanojimą. Amą atimančius kadrus Robertas užfiksavo ne tik gimtojoje Australijoje.

Nuo mažens su mama ir sese keliaujantis berniukas neįprastus, ir kai kuriems pirmą kartą matomus, gyvūnus „pričiupo“ Azijoje bei Afrikoje.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiškai žuvusio Steveno Irwino sūnus visą pasaulį pribloškė savo talentu: atima žadą

Našle likusiai žmonai Terri puikiai pavyko vaikams įskiepyti didžiulę meilę gyvūnams. Dabar abudu vaikai darbuojasi tėčio įkurtame zoologijos sode Australijoje, puikiai išmano skirtingų žinduolių savybes. Vizito Amerikoje metu Robertas lankėsi Jimmy Fallono laidoje „The Tonight Show“. Trylikametis laidos vedėją supažindino su egzotiškiausiais Australijos gyvūnais, leido paglostyti krokodilą, iguaną.

„Negaliu nesistebėti – tu esi kaip tavo tėtis“, - įvertinęs vaiko entuziazmą ir meilę gyvūnams komentavo Jimmy‘is. Laidos vedėjas taip pat atkreipė dėmesį, kad kuo toliau, tuo labiau vaikinas panašėja į savo tėtį.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų