tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
33
Aurelijus Veryga „Ladies Go“ lenktynėse. (tv3.lt fotomontažas)

Savaitgalį Klaipėdos-Liepojos krašte įvyko paskutinis šių metų „Ladies Go“ etapas. Dažniausiai orientacinio-pramoginio formato varžybas organizuojantis vairuojančių moterų judėjimas, šį kartą pakvietė išbandyti nestandartines lenktynes su interaktyvia programėle ir pasipuošti baisiausiais kostiumais. Kartu buvo paminėta ir vis labiau populiarėjanti Lietuvoje Helovino šventė. 

33

Savaitgalį Klaipėdos-Liepojos krašte įvyko paskutinis šių metų „Ladies Go“ etapas. Dažniausiai orientacinio-pramoginio formato varžybas organizuojantis vairuojančių moterų judėjimas, šį kartą pakvietė išbandyti nestandartines lenktynes su interaktyvia programėle ir pasipuošti baisiausiais kostiumais. Kartu buvo paminėta ir vis labiau populiarėjanti Lietuvoje Helovino šventė. 

REKLAMA

Nuo pat ryto į Klaipėdoje pradėjo rinktis monstrai, raganos, vampyrai, mirusios nuotakos ir juodosios našlės, Adamsų šeimynėlė ir įvairių kitų siaubo filmų herojai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Paskelbus startą, „Roadgames“ programoje dalyviai pamatė žemėlapį, jiems reikėjo pasirinkti tinkamą kryptį kur važiuoti ir vykdyti užduotis.

Net 7 komandos iki lenktynių pradžios jau buvo pasiekusios Liepoją ir pradėjo vykdyti užduotis nuo ten: reikėjo surasti nuotrauką tinkamą lokacijai, atsakyti į klausimus, susijusius su tam tikra vieta, surasti karštąjį G tašką, atsakyti į detektyvo mįslę ir rasti lobį, pagal duotas užuominas,  vykdyti komandines užduotis,  pvz. padaryti baisiausią savo ekipažo foto miške ar nufilmuoti baisiausio komandos juoko vaizdo įrašą.

REKLAMA

Lenktynės truko net 7 valandas, dalyvės nuvažiavo daugiau kaip 200 km.

Didžiausią įtaką geriems rezultatams šį kartą turėjo strateginis mąstymas ir komandos nuoseklumas.

REKLAMA

Pradedančiųjų (Green) įskaita pateikė staigmenų, nes nugalėtojomis tapo klaipėdiečių „Selenių“  komanda, kurios pirmą kartą savo jėgas išbandė „Ladies Go“ varžybose ir aplenkė šiek tiek daugiau patyrusias „Plienines kobras“ iš Palangos ir  vilnietes „Ju&Jo“. 

Visą dieną tarp ekipažų vyko įnirtinga kova, tiesa, svarbus varžybų prieskonis buvo tas, kad komandos negalėjo viršyti greičio ir važiuoti reikėjo pagal Kelių eismo taisykles.

REKLAMA

Po pirmojo greičio viršijimo komandos gaudavo įspėjimus, po antrojo – minus 20 taškų, po trečiojo  grėsė diskvalifikacija iš lenktynių.

Organizatoriai džiaugiasi, kad šios nuobaudos nereikėjo panaudoti ir visi dalyviai baigė lenktynes. 

Tiesa, ekipažui „Powerpuff girls“ skirta 20 taškų nuobauda sutrukdė merginoms pelnyti 2-ąją vietą absoliučioje įskaitoje, tačiau jos tapo profesionalių (Pro) įskaitos nugalėtojomis.

Tarp geriausių profesionalių buvo ir antrąją vietą laimėjo – „Ladies Power“ iš Vilniaus-Alytaus jungtinis ekipažas, trečiąją – „Lauripaz“ iš Lazdijų. 

REKLAMA
REKLAMA

Lenktynėse netrūko ir daugiau staigmenų. Su „Pašėlusių močiučių“ ekipažu jėgas išbandė ir buvęs Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, kurio tapatybė buvo atskleista tik apdovanojimų ceremonijos metu.

Visą dieną jis buvo įsikūnijęs į drakulos personažą ir padėjo savo komandai atlikti įvairaus pobūdžio užduotis. 

Įskaitoje „Ladies Go + Žvaigždė/Lenktynininkas“ šį kartą buvo didesnis iššūkis joje dalyvavusioms moterims, nes svečią į savo komandą turėjo susirasti pačios. „Pašėlusios močiutės“ prikalbinusios dalyvauti  A. Verygą šioje įskaitoje pelnė 3-iąją vietą.

REKLAMA

Scenoje paklausus Aurelijaus, kokie įspūdžiai po lenktynių, jis atsakė, kad jos buvo idealiai žiaurios ir mielai dalyvautų dar kartą. 

Kitos moterų komandos padėti joms varžybose pakvietė lenktynininkus.

Su keturračių čempionu Adomu Gančieriumi važiavusi „Auresa“ komanda iš Panevėžio pelnė 2-ąją vietą, iš to pačio miesto atvykęs ekipažas „Storent panos“, važiavęs su „Pajūrio slalomas“ įkūrėju Aurimu Kučinsku, tapo šios įskaitos nugalėtojomis, o bendroje lenktynių lentelėje buvo trečios, taip pat pelnė „Baisiausio ekipažo“ titulą.

REKLAMA

Antroji vieta absoliučioje įskaitoje atiteko „Adamsų šeimynėlei“ iš Kelmės, o nugalėtojais tapo „Born for rally“ porų/šeimų įskaitos dalyviai iš Vilniaus, šeima važiavusi su savo atžalomis, jie laimėjo 1000 eurų kuponą degalams.

Visų įskaitų prizininkės buvo apdovanotos dovanomis, o nugalėtojoms atiteko – savaitgaliai su elektromobiliu. Apdovanojimų ceremoniją vainikavo atlikėjos Eglės Jakštytės-Eley koncertas. 

Lenktynių organizatorė, „Ladies Go“ įkūrėja Raimonda Jagminaitė džiaugėsi, kad naujas formatas dalyvėms patiko ir nepabūgo jo išbandyti beveik 30 komandų iš skirtingų Lietuvos miestų, nors pasiruošimas buvo sudėtingas ir pareikalavo daug laiko ir fizinių jėgų.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai pradėjau kurti šio formato varžybas, net negalėjau pagalvoti, kad bus taip sunku, reikėjo nuvykti į kiekvieną tašką, kurių galutiniame rezultate gavosi daugiau nei 200, nufotografuoti įdomius objektus, sugalvoti klausimus, per paskutinį mėnesį buvo įveikti keli tūkstančiai kilometrų, nes lenktynes nusprendėme daryti pajūrio zonoje, o iš Vilniaus nemažas atstumas, žingsnių nueitą beveik 100 tūkstančių. Taip pat ir techniškai viską sudėlioti bei ištestuoti užtruko nemažai laiko.

REKLAMA

Ačiū nedidelei komandai, kuri padėjo, mes tai padarėme. Pirmą kartą Lietuvoje suorganizavo lenktynes patys su šia „Roadgames“ programėle. Taip pat džiaugiuosi, kad buvo duota  Helovino tema, nes tai suteikė labai daug šarmo renginiui, ir, manau, aplinkiniams padovanojo geras emocijas.

Nors ir dalyviams patiko šis formatas, bet ar dar kartą imčiausi tokio iššūkio, nežinau. Reikia tiesiog pailsėti ir ramiai pagalvoti kokia toliau bus „Ladies Go“ kryptis“, – įspūdžiais dalijosi organizatorė R. Jagminaitė.

Tai buvo paskutinis šiais metais „Ladies Go“ etapas, apie galutinę metinės apdovanojimų ceremonijos datą vairuojančių moterų judėjimas kol kas neskelbia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų