Tobula pora laikomi Kazlauskai papasakojo, kaip karantinas pakeitė jų santykius

Viena mylimiausių porų – Orestas ir Džilda Vaigauskai – nuo balandžio 6-osios grįžo į televizijos ekranus dalintis savo džiaugsmais ir vargais laidoje  #IšNamų“, o jų pašnekovais dažnai tampa kitos garsios Lietuvos poros.

Šįkart Vaigauskams parūpo sužinoti, kaip savo dienas karantine leidžia dainininkai Petras ir Liveta Kazlauskai.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liveta ir Petras Kazlauskai

Susiskambinę per vaizdo skambutį, Vaigauskai ir Kazlauskai ne tik pasikelbėjo, bet ir uždainavo vieną žinomiausių Livetos ir Petro hitų bei pasidalijo prisiminimais iš praėjusių laidų.

Pasirodo, kad karantinas Kazlauskams išėjo į naudą, ir, kitaip nei kitoms poroms, kurios ėmė pyktis, įplieskė naujų jausmų. „Nežiūrint į tuos blogus dalykus, atradau, kad įsimylėjau savo vyrą iš naujo“, – laidos vedėjams bučiuodama vyrą pripažino L. Kazlauskienė.

Ji taip pat užsiminė ir apie kitus Petro pomėgius šiuo laikotarpiu. Pasirodo, kad žinomas vyras stengiasi kuo daugiau judėti, gyventi sveikai – užsiima bėgiojimu aplink namą ir imuniteto stiprinimu. 

„Petras rytais atsikelia, prisipila šalto vandens kibirą ir eina užsipilti, o aš jau radau dabar tokią vietą, kad jo nepamatytų nė viena kaimynė. Bijau, kad nenužiūrėtų“, – juokdamasi pasakojo Liveta.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiekvieną pirmadienį 19.30 val. rodomoje laidoje #IšNamų“ legendinė vedėjų pora Orestas ir Džilda Vaigauskai kalba apie aktualijas, apžvelgia, kas vyksta čia ir dabar, kalbina žinomus žmones ir prideda dar daugiau aštrių humoro pipiriukų prie juokingiausių video ir foto vaizdelių iš Lietuvos bei viso pasaulio.

Linksmą laidos ištrauką žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „#IšNamų“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 .

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
J
Jone
2020-04-28 22:03:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisi šeima,tik girtis,ten protingas tik Petras
.Dukra su mama vienodo kvailumo.
Atsakyti
-2

M
Marytė
2020-04-29 13:13:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar kas nors stovi už jų durų visą parą? Labai gražu, kai žmonės kartu. Bet abu ir yra meno pasaulyje. Žmonės moka save pateikti... O šeimų tokių daug yra. Aš ir sutariu su savo vyru jau apie 40 metų.
Atsakyti
0

M
Marija
2020-04-29 14:21:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie, kurie, taip negražiai komentuoja... apie Kazlauskus galėtų reikšti tik tai,kad patys neturi laimės, ir yra labai baisūs žmonės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų