To dar nėra buvę: grupė turistų pateko į prabangią „Oskarų“ ceremoniją

 89-ąją Oskarų“ apdovanojimų ceremoniją patikėta vesti laidų vedėjui, komikui Jimmy Kimmelui. Kaip ir galima tikėtis, įspūdingo renginio metu netrūko nei pokštų, nei aštresnių komentarų.

97

„Oskarų“ metu nemažai kritikos strėlių iš vedėjo lūpų skrido JAV prezidentui Donaldui Trumpui. Renginio metu vedėjas nepabūgo į šalies vadovą kreiptis ir socialiniuose tinkluose, paklausęs: „Donaldai, ar tu atsikėlęs?“.

(97 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Oskarų“ apdovanojimo ceremonijos raudonas kilimas" prabanga ir prikraustantis spindesys

Šalia pridėta žyma: „Merylsayshi“ (Meryl sako labas – aut. past.), taip primenant aktorės Mery Streep žodinę kovą su prezidentu. Tokiu būdu vedėjas išreiškė palaikymą, o jo poelgį susirinkę kino atstovai palaikė ovacijomis.

Įspūdingai ceremonijai Jimmy Kimmelis paruošė ir daugiau staigmenų. Jis prisiminė 2015-aisiais metais tuometinės „Oskarų“ vedėjos Ellen DeGeneres surengtą pokštą, kuomet į prabangią salę atvyko picomis nešinas vaikinas, ir nusprendė taip pat nustebinti publiką. Vis dėlto šį kartą pasisekė ne garsenybėms, o po Holivudą norėjusiems pasivažinėti turistams.

Įsėdę į vieną po miestą vežiojantį autobusą, žmonės pateko į įspūdingą ceremoniją. Akivaizdu, kad jie sunkiai galėjo sutramdyti džiaugsmą ir nuostabą, bet pasinaudoję proga skubėjo darytis nuotraukų su pasaulinio lygio žvaigždėmis.

REKLAMA

(87 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To dar nėra buvę: grupė turistų pateko į prabangią „Oskarų“ ceremoniją

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų