• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Verslininkės Christine Dawood vyras ir sūnus buvo nelaimingo „Titan“ povandeninio laivo keleiviai, kuris praėjusią vasarą dingo maždaug už 900 mylių į rytus nuo Kodo kyšulio Šiaurės Atlante. 

Verslininkės Christine Dawood vyras ir sūnus buvo nelaimingo „Titan“ povandeninio laivo keleiviai, kuris praėjusią vasarą dingo maždaug už 900 mylių į rytus nuo Kodo kyšulio Šiaurės Atlante. 

REKLAMA

Savo pirmajame išsamiame interviu našlė dienraščiui „Daily Mail“ papasakojo apie tai, kada paskutinį kartą matė savo artimuosius, apie šeimos sielvartą ir apie tai, kaip jai pavyko susidoroti su tragedija

„Kai sapnuoju jį, vis dar jaučiu tą jo apkabinimą, ir tai mane sužlugdė, nes jaučiuosi vieniša“, – sakė ji leidiniui penktadienį pasidalytame vaizdo interviu. Įraše ekrane rodomi jos mirusio sūnaus kadrai.

48 metų pakistanietis milijardierius Shahzada Dawoodas ir jo 19-metis sūnus Sulemanas Dawoodas keliavo aplankyti „Titaniko“ liekanų Atlanto vandenyne, kai laivas dingo, anksčiau pareiškime BBC teigė jų šeima.

REKLAMA
REKLAMA

Jie kartu su bendrovės „OceanGate“ vadovu Stocktonu Rushu, britų verslininku Hamishu Hardingu ir prancūzų naru Paulu-Henri Nargeoletu keliavo į birželio mėn. vykusią ekspediciją apžiūrėti garsiojo nuskendusio prabangaus laivo.

REKLAMA

„Jei jie būtų grįžę, tai būtų buvusi viso gyvenimo istorija“, – tęsė Christine.

Žuvusieji neturi savo kapo

Nors kūnai nebuvo rasti, ji pridūrė, kad yra rami dėl to, jog jos miręs vyras ir sūnus neturi kapo, nes norėtų galvoti, kad jie dabar yra vandenyno dalis.

Ji pridūrė, kad prieš ekspediciją ji nesibaimino, kad Shahzada ir Sulemanas leisis į kelionę, nes, jos žiniomis, niekada nebuvo įvykęs nė vienas povandeninio laivo nelaimingas atsitikimas. 

REKLAMA
REKLAMA

Christine savo šeimą pavadino „tyrinėtojų glamonėmis“ ir sakė, kad nardymo rytą jos vyro veidas švytėjo iš susijaudinimo. 

„Jis buvo labai, labai laimingas, kad galės leistis žemyn. Ir Sulemanas buvo labai laimingas“, – sakė ji su šypsena.

Pirmą kartą ji pajuto, kad kilo problemų, kai buvo paskelbta, jog pagrindinis laivas prarado ryšį su povandeniniu laivu. „Tačiau nepraradome vilties, kol pakrančių apsaugos tarnyba iš tikrųjų pranešė, kad rado nuolaužų.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žiūrėjo į vandenyną ir verkė

Christine prisipažino, kad per pastaruosius septynis mėnesius buvo daug kartų, kai ji tiesiog žiūrėjo į vandenyną ir verkė:

„Kai tik sužinojome, kad jie rado nuolaužų ir nėra išgyvenusiųjų, su Alina išėjome į denį. Iki tos akimirkos turėjome vilties. Su savimi pasiėmėme keletą pagalvių ir tiesiog sėdėjome žiūrėdami į vandenyną. Abi verkėme. Atsisukau į ją ir pasakiau: „Dabar esu našlė“. Ji atsakė: „Taip, ir aš esu vienturtis vaikas“. Tada verkėme dar labiau.“

REKLAMA

Christine sakė, kad nusprendė duoti interviu, nes sausio 15 d. Sulemano gimtadienis ir ji nori jį prisiminti.

„Šie vyrai buvo tikri tyrinėtojai, kuriuos siejo išskirtinė nuotykių dvasia ir didžiulė aistra tyrinėti ir saugoti pasaulio vandenynus. Šiuo tragišku metu mūsų širdys yra su šiomis penkiomis sielomis ir kiekvienu jų šeimos nariu. Liūdime dėl prarastos gyvybės ir džiaugsmo, kurį jie suteikė visiems, kuriuos pažinojo“, – anksčiau sakė „OceanGate“.

Kai įvyko incidentas, jos dukrai Alinai buvo 17 metų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų