Tėvų išsiilgusi Šiaudikytė su jais susitiko Meksikoje: kurortuose visi atsipalaidavę

Gerai žinoma atlikėja Neringa Šiaudikytė jau kuris laikas gyvenimą kuria JAV. Todėl natūralu, jog savo artimuosius mato itin retai, o dar ir pasaulyje siaučianti pandemija nutolino grįžimą į gimtinę. 

10

Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo, jog be galo jautė didelį ilgesį šeimai, todėl nusprendė visi drauge susitikti Meksikoje.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringa Šiaudikytė atostogas praleido Meksikoje

Neringa atviravo, jog paskutinį kartą savo tėvus bei seserį matė kovo mėnesį. Net per didžiausias metų šventės jie negalėjo pasimatyti.

„Mes su šeima nesimatėme nuo kovo mėnesio. Labai norėjome susitikti, todėl ir suorganizavome kelionę. Man vis nepavyko grįžti į Lietuvą, nes su mano turima viza vis nepavykdavo to padaryti. Galiausiai, būtų reikėję kažkur karantinuotis. Labai sudėtinga... Pablogėjus situacijai Lietuvoje, nusprendėme, jog reikia kažkur susitikti. Tėvai norėjo ir kažkur paatostogauti, o Meksika man yra šalia. Karantino stipraus nėra, viskas atidaryta, o ir oras – nuostabus. Tai ir įvyko kelionė į Meksiką, o išvykti tikrai nebijojau. Nėra čia ko bijoti“, – kalbėjo pašnekovė.

Atlikėja neslėpė ir to, jog išvysti savo mylimą šeimą buvo itin jautru: „Aišku, pirmą kartą pamačius tėvus buvo graudu iš laimės. Kai tėvai nusipirko bilietus aš apsiverkiau. Tikrai labai apsidžiaugiau, nes vis gi gyvenant toli ir laiko skirtumas, širdy ilgesys tikrai labai veikia. Aš buvau pasiilgus jų, o jie manęs. Labai džiugiai susiplanavome atostogas.“

Nepaisant to, jog Neringa gyvena už Atlanto, tačiau visuomet palaiko ryšį su tėvais, o tai daro virtualiai.

„Mūsų ryšys su šeima yra labai artimas. Visuomet palaikome ryšį. Ko ne kasdieną bendraujame su šeima telefonu ir keliaujame visur kartu. Jie man yra ne tik tėvai, bet ir geriausi draugai. Sesuo irgi. Pas mus yra labai glaudus ryšys. Kai tokie artimi santykiai, tuomet tikrai yra sunku gyventi toli nuo šeimos“, – pasakojo N. Šiaudikytė.

Kalbėdama apie atostogas Meksikoje, ši pasidalijo ir įspūdžiais apie atostogas: „Atostogos truko beveik 3 savaites. Jas planavau pati. Mano tėvai dar nėra buvę Meksikoje, o aš esu buvusi, tačiau nebuvo tekę apsilankyti Kankune ir Tulume. Rinkau rekomendacijas, turiu draugų, kas ten gyvena. Pabuvome Kankume, Talume ir aplankėme Valadolido miestelį, kuris yra labai autentiškas. Pamatėme Majų miestą – Čičen Ica. Jis priskiriamas vienam iš 7 pasaulio stebuklų. Visi šie istoriniai dalykai man paliko didžiausią įspūdį, nes aš pati esu baigusi istoriją. Ir pliažai labai gražūs ir pats Kankunas turi kažkokios Maldyvų dvasios. Maistas ir kultūra taip pat paliko įspūdį.“

REKLAMA

Taip pat Meksikoje yra kiek laisviau žiūrima į pačią pandemiją. Joje dirba visi restoranai ar kitos pramogų zonos, tačiau visur privalu dėvėti apsauginę veido kaukę.

„Vienuose miestuose griežčiau valdoma pandemija, o kituose – ne taip griežtai. Kankune tikrai labai griežtai visi nešioja kaukes. Mažuose ir dideliuose miesteliuose taip pat reikalauja kaukių. Bet kurortiniuose miestuose visi atsipalaidavę. Negaliu pasakyti, kad visi suvaržyti pandemijos. Manau, kad sveikata labai svarbu, todėl saugotis turi kiekvienas asmeniškai. Viskas Meksikoje dirba, tačiau kai kur yra reikalavimai nešioti kaukes.

Na, o Meksikoje niekas nenuvylė, tačiau buvo nenusekusių viešbučių. Labai man patinka ir patiko Meksika. Labai paslaugūs žmonės, o kartais reikia pasisaugoti, nes tai nėra Europa. Yra tokių niuansų, tačiau Meksika man yra prie širdies. Dar kartą tikrai ten vyksiu. Šalis labai mane traukia dėl visko: klimato, kultūros, žmonių“, – dalinosi įspūdžiais moteris.

 


Rašyti komentarą...
N
Neidomi
2021-01-28 20:44:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ji per viena?Nepazistu net nezinau is kur ja paemet.
Atsakyti
0

E
Einaras
2021-01-28 20:50:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemegstu USA nes ten visi pasaulio valkatos.Gal sitai patinka meslo salis.
Atsakyti
0

M
Marija
2021-02-04 16:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar kiekviena skelbesi,kur važiavo,su kuo susitiko.Kam tai įdomų,man ne?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų