Tėvo dienos proga šis žinomas vyras sulaukė įspūdingos staigmenos: ar atpažinsite iš nuotraukų praeityje?

Pirmąjį birželio sekmadienį Lietuvoje švenčiama Tėvo diena, o žinomo operos solisto bei Seimo nario Vytauto Juozapaičio dukros nusprendė savo tėvą kaip reikiant nustebinti. Žinomas vyras sulaukė staigmenos, kurią prisimins visą gyvenimą.

7

Tėvo dienos proga šeimos moterys jį pasveikino įrašiusios muzikinį kūrinį, rašoma pranešime spaudai.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ar atpažinsite, koks tai garsus tėvas?

Idėja surengti muzikinę staigmeną kilo jauniausiai V. Juozapaičio dukrai, operos dainininkei Ievai Barborai Juozapaitytei. Muzikinei avantiūrai ji subūrė visas šeimos moteris: seseris Vaidą Juozapaitytę-Polionovienę, Vaivą Juozapaitytę-Novickienę, mamą Eglę Juozapaitienę ir keturias anūkes: Ugnę, Saulę, Austę, Adelę. 

Moteriškas kolektyvas pasirinko kolektyvo „Tele Bim-Bam” kūrinį „Meilės daina tėčiui“, kurį įrašė kompozitoriaus ir atlikėjo Stanislavo Stavickio-Stano studijoje. „Labai norėtume padėkoti Stano už padrasinimą ir palaikymą“, – sakė I. Juozapaitytė. Dainos įrašą, kurį įprasmino Juozapaičių šeimos nuotraukų koliažas, nuo šiandien galima pamatyti „Youtube” svetainėje.

„Nors daugelis pasakytų, kad tai vaikiška dainelė, galbūt itin paprastutė, be jokių didžiulių muzikinių vingių. Tačiau mūsų manymu ši „Telebimbam” dainelė – ypatinga, nes visas grožis ir slypi paprastume, tyrume bei šiltame jausme. Esame dėkingos jos autorei Neringai Čereškevičienei”, – sakė Ieva.

Susiburti muzikinei avantiūrai tapo iššūkiu visoms Juozapaičių moterims: nuo pačios jauniausios iki vyriausios. „Svarbiausia yra gera emocija ir atvira širdis, o ji tikrai yra, nes susijungusios aštuonios moteriškaitės norėjo padovanoti meilę savo ir kartu visiems pasaulio tėveliams”, – šypsodamasi apie muzikinę idėją pasakojo I. Juozapaitytė. Žinomos moters nuomone, Tėvo diena, palyginus, tarkim su Motinos ar Vaikų gynimo diena, labiau lieka šešėlyje. „O juk be mūsų tvirtų tėvų, senelių, prosenelių, krikšto tėvų ar globėjų būtume daug silpnesni. Juk būtent jie – mūsų tėvai – suteikia mums sparnus ir nutiesia meilės bei tikėjimo taką”, – įsitikinusi dainininkė. 

REKLAMA

„Mūsų šeima yra labai draugiška ir kūrybinga, todėl kiekviena gražia proga mes dovanojame vieni kitiems mažesnes ar didesnes staigmenas“, – teigė muzikos pedagogė E. Juozapaitienė, pastebėjusi, jog bene aktyviausia ir kūrybingiausia idėjų ir staigmenų generatore jų šeimoje yra jaunėlė Ieva.

Ievos sesuo Vaida neslėpė, jog ši avantiūra jai buvo ir maloni, ir kartu kelianti nerimą. „Ievos idėją priėmiau su džiaugsmu, tačiau ir kiek dvejodama. Nors ir esu meno žmogus, bet nesu dainininkė, mano atžalos – taip pat, tad kilo daug klausimų, dvejonių, ar sugebėsime gerai sudainuoti“, – abejonių neslėpė Vaida. Pasak moters, jai labai pasisekė, kad ji esanti nuostabaus žmogaus dukra. „Esu jam dėkinga už paramą, atramą, besąlygišką meilę ir šilumą. Jis – pavyzdys, mokytojas, užuovėja“, – apie savo tėvą – V. Juozapaitį – sakė vyriausioji jo dukra V. Juozapaitytė-Polionovienė.

Vidurinioji V. Juozapaičio dukra Vaiva savo tėčiui labiausiai norėtų padėkoti už besąlygišką meilę, rūpestį ir švelnumą. „Esu dėkinga už visus jo patarimus, kuriais visuomet pasinaudoju. Jis pats geriausias tėvelis ir, beabejo, senelis!”, – teigė V. Juozapaitytė-Novickienė. Pasak moters, Tėvo dienos proga jų šeima laikosi tradicijos visiems kartu susirinkti, drauge papietauti, pabendrauti, anūkėms tai puiki proga pažaisti su seneliu ir močiute. 


Rašyti komentarą...
J
Jolanta
2020-06-07 12:39:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gera žiūrėti ir girdėti.
Atsakyti
0

J
Jane
2020-06-08 10:26:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazu miela smagu malonu matyti
Atsakyti
0

G
Grazus
2020-06-08 18:41:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
zmones visomis prasmemis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų