„Teatras senjorams“ dovanos nemokamus muzikinio teatro renginius

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras rudens sezoną pradeda profesionalaus meno sklaidą tarp garbaus amžiaus žmonių skatinančiu projektu „Teatras senjorams“. Jau šį savaitgalį nemokamai stebėti šokio ir muzikos šou „PILNA'tis“ uostamiesčio muzikinis teatras pakvietė būrį Klaipėdos miesto senjorų. Per visą projekto laikotarpį, spalio 6–gruodžio 15 dienomis, apsilankyti Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro renginiuose turės galimybę pensinio amžiaus žmonės iš Vakarų Lietuvos regiono.

Projektas „Teatras senjorams“ yra dalinai finansuojamas iš LR Kultūros ministerijos regionų kultūros projekto, mažinančio kultūrinę ir socialinę atskirtį, lėšų. Juo siekiama skatinti profesionalaus meno sklaidą ir kultūros prieinamumą Lietuvos regionuose bei mažinti kultūrinę ir socialinę vyresniojo amžiaus žmonių atskirtį.

„Planuojame, jog per projekto „Teatras senjorams“ laikotarpį Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre sulauksime daugiau kaip 2500 senjorų iš Vakarų Lietuvos miestų ir miestelių, į kitus – vyksime patys“, – teigė teatro vadovas Ramūnas Kaubrys. Į bene dvi dešimtis muzikinio teatro spektaklių planuojama pakviesti dalį Klaipėdos, Skuodo, Mažeikių, Šilutės ir Šilalės rajonų savivaldybių gyventojų. Į Plungę, Kretingą ir Pagėgius teatro artistai menines programas vyks pristatyti patys.

REKLAMA

Spalio 11 d. Plungės kultūros centre bus parodytas Giacomo Puccini vienaveiksmių operų diptikas „Sesuo Andželika“ ir „Džanis Skikis“. Spalio 20-ąją Kretingoje – šokio ir muzikos šou „PILNA'tis“. Lapkritį planuojamos gastrolės į Pagėgius su Gioacchino Rossini komiška opera „Sevilijos kirpėjas“. Dalis vietų šiuose renginiuose bus dovanojama vietos senjorams.

„Išėjus į pensiją daug žmonių pasijaučia tarytum vakuume, todėl galimybė lankytis teatre mums yra šventė, pirmas vilties žiburėlis ir pirmas valdžios žmonių atsiliepimas į mūsų socialinius poreikius“, – sakė viena projekto „Teatras senjorams“ iniciatorių, „Klaipėdos miesto jungtinės pagyvenusių žmonių bendrijos“ pirmininkė Aldona Marija Gedvilienė.

Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre nemokami bilietai į renginius nebus platinami. Projektą įgyvendinant bendradarbiaujama su rajonų savivaldybių socialinės paramos, kultūros skyriais bei senjorų klubais, bendrijomis. Per juos bilietai pasieks projekte dalyvaujančių miestų gyventojus. Uostamiestyje bilietus platins „Klaipėdos miesto jungtinė pagyvenusių žmonių bendrija“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų