Tavo tobulos blakstienos: 5 supertriukai

Kosmetikos kabinetuose blakstienų priauginimo procedūra pasiekė populiarumo piką. Tačiau kai visos ėmėme klapsėti į lėlės akutėmis, tobulai gražios, nuo šaknų iki pat galiukų nuosavos blakstienos vis dėlto išliko siekiamybe.

Ar norėtum įvaldyti savo tikrų blakstienų tobulinimo meną?

1.    Gerai užriesk. Nusipirk kokybiškas blakstienų rietimo žnyplutes. Blakstienos jomis riečiamos dviem etapais. Iš pradžių suimk prie pat šaknų, suspausk ir palaikyk 10 sekundžių. Tada dar kartą suimk ties viduriu ir tiek pat palaikyk suspaustus galiukus. Jei nori, kad toks parietimas laikytų ilgiau, kaskart prieš riesdama blakstienas žnyplučių galus pakaitink plaukų džiovintuvu (prieš dėdama pakaitintas žnyplutes prie akių paliesk jomis plaštaką ir patikrink, ar ne per karšta – žnyplutės turėtų būti maloniai šiltos, o ne deginančios kaip plaukų garbanojimo žnyplės).

2.    Dėmesio – šaknys! Tepant blakstienų tušą svarbu skirti dėmesio blakstienų šaknims – čia blakstienos turėtų atrodyti storiausios ir tamsiausios. Giliai panardink šepetėlio šerelius į savo blakstienas ir neištraukdama šepetėlio šiek tiek pajudink jį į šalis – kad blakstienos gerai pasidengtų tušu. Nesijaudink jei šiek tiek tušo pateko ant voko – vėliau jį galėsi nesunkiai nuvalyti kosmetiniu pieneliu suteptu higieniniu pagaliuku su vata. O kol kas tavo užduotis – kuo geriau nudažyti šaknis.

REKLAMA

3.    Sluoksniai. Gal skamba ir šiek tiek neįprastai, bet... jei tavo tikslas – tikrai tobulos blakstienos, tau prireiks dviejų skirtingų tušų: vieno – ilginančio, kito – suteikiančio apimties. Tušas, kuriame derinamos abi šios funkcijos vienu metu, paprastai nė iš tolo neprilygsta efektui, kurį suteikia du atskiri „siauresnės specializacijos“ tušai. Taigi iš pradžių tepk ilginantį tušą, o vėliau – tą, kuris suteikia blakstienoms apimties.  Antrą sluoksnį būtinai tepk dar neišdžiūvus pirmajam: tepi pirmą sluoksnį, palauki keletą sekundžių, ir tepi antrą.

4.    Padenk tolygiai. Kad tušu padengtum visas blakstienas (ne tik jų apačią, bet ir šonus bei viršų), tepdama tušą šepetėlį trauk nuo blakstienų šaknų link galiukų ir tuo pačiu suk horizontaliai aplink ašį. Apatines blakstienas dažyk šepetėlį laikydama vertikaliai. Paskui užmerk akis ir perbrauk šepetėliu per viršutinį blakstienų paviršių.

5.    Kontūras stiprina įspūdį. Pasinaudojusi kontūriniu akių pieštuku taip pat gali vizualiai pailginti ir pastorinti savo blakstienas. Apvesdama akis pieštuku šiek tiek sustorink liniją ties išoriniu akių kampu. Stenkis, kad ši apvadų linija būtų maksimaliai arti blakstienų šaknų.


Rašyti komentarą...
K
Kristina
2012-02-16 13:36:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na apie konturus tai tiesa, akytes pabreztos atrodys didesnes ir blakstienos atrodys storesnes.. bet tos kurios prisiaugina tas blakstienas taip, kad net pamirkcioti negalima normaliai, tai juokinga istikruju.. o tokiu laaabai daug maciau:D
Atsakyti
0

M
Missy
2012-02-16 17:19:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazi kiek blakstienu beliktu po tokiu drastisku patarimu :D norint, kad nesibiretu blakstienos prie skanu jokiu budu nedazykit ir jokiu znypliu. Blakstienas puoselekit ricinos aliejumi, patepkit kas vakar pacius blakstienu galiukus (venkit patekimo i akis).
Atsakyti
0

p
paaatarimas :)
2012-02-16 22:57:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
na o as dar patarsiu toki dalykeli nuziureta youtube: visos zinom, kad gerai tepti balkstienas ricinos aliejum..bet pabandziau, nu ka as zinau, atskirai perkt alieju, tada sepetelio ieskot..zdz daug terliojimosi, taigi galingasis youtube man patare (isbandziau, labai gerai veikia), kas vakara tepti blakstienas (ir apatines) ir 'netycia' biski uzterlioti akiu voku zona VAZELINU lupom. labai gerai pamaitina, jos greiciau auga, tampa stipresnes ir gerai paakiu odai :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų