Pirmadienį  portale Verslosavaite.lt prasidėjo balsavimas už konkurso „Biuro gražuolė 2009“ dalyves.

Konkursas sulaukė daugiau kaip šešiasdešimties dalyvių iš aštuoniuose Lietuvos miestuose įsikūrusių įmonių biurų. Tarp dalyvių – administratorės, vadybininkės, padalinių vadovės ir netgi direktorė.  

„Įspūdis tikrai geras, džiugina dalyvių įvairovė, taip pat ir jų drąsa. Visos turi savo vidinio ir išorinio žavesio. Šiek tiek nustebino, kad nedaug dalyvių atitinka konservatyvųjį biuro stilių. Nesakau, kad tai trūkumas, tiesiog pastebėjimas, kad vadovybė savo darbuotojams matyt nekelia griežtų aprangos reikalavimų“, – sakė konkurso vertinimo komisijos narė, įvaizdžio kūrėja Liubovė Čaplikienė.

Daugiausia dalyvių iš Kauno, nuo šio miesto nedaug atsilieka Vilnius. Konkurse dalyvauja ne tik įmonių, bet įvairių valstybinių įstaigų darbuotojos. Tarp jų – ir Bulgarijos Respublikos ambasados bei Vilniaus savivaldybės atstovės.

Portalo lankytojų balsavimas už konkurso dalyves vyks iki rugpjūčio 30 dienos.

Nugalėtoja paaiškės susumavus balsavusiųjų  portale ir komisijos narių balsus. Komisijos skirti balai sudarys ne daugiau kaip 30 proc. galutinio įvertinimo.

Konkurso nugalėtojai atiteks 1000 litų čekis už kurį tinklalapyje LaisvalaikioDovanos.lt ji iš daugybės originalių pasiūlymų galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną: nuo SPA savaitgalio dviems Druskininkuose iki akrobatinio skrydžio sklandytuvu.

REKLAMA

Neliks nuskriaustos ir antros bei trečios vietos nugalėtojos, taip pat specialių nominacijų (geriausia nuotrauka, geriausiai išreikštas biuro stilius) laimėtojos. Jų lauks knygos „Keturių valandų darbo savaitė“, el. parduotuvės Fixidejos.lt papuošalai, žurnalo „Biuro administravimas“ metinė prenumerata, įvaizdžio kūrėjos Liubovės Čaplikienės specialūs prizai ir mokymų bendrovės „Count Line“ kompaktiniai diskai „Raštvedyba“ bei nuolaidų kuponai seminarams.

Nugalėtojos įmonei atiteks nemokamos reklamos už 9000 litų: už 5000 lt portale Verslosavaite.lt ir už 4000 lt savaitraštyje „Balsas.lt savaitė“.

UAB „Saugaus darbo centras“  antros vietos laimėtojos įmonei įsteigė 500 lt vertės prizą – konsultacijų ir paslaugų darbo saugos srityje už šią sumą.

Pirmąją balsavimo dieną daugiausia balsų sulaukusios dalyvės: 

Irina Mikšta, UAB "Budrus sakalas"


Julija Sivaitė, UAB „Ekoprojektas“


Eglė Ragulskienė, UAB „AirV“


Rašyti komentarą...
r
rytas
2009-08-18 13:38:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
grazios grazios
Atsakyti
0

c
ciu
2009-08-18 13:49:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
reikia rinkti sauniausia biuro buchaltere, ko del nepareklamuojamos valytojos - tvarkytojos
Atsakyti
0

n
nosis
2009-08-18 13:50:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Irina man laaabai patraukli atrodo ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų