Tai, kuo dalinasi Kylie ir Kendall Jenner seserys, gali šokiruoti

Nepaisant kitokios pavardės, Kylie ir Kendall Jenner vis tiek priklauso Kardashianų klanui. Merginos išgarsėjo dalyvaudamos realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“.

33

Daugelis televizijos žiūrovų galėjo įsitikint, kad šios merginos išties labai artimos. Pasirodo, kad seserys mėgsta dalintis ne tik bendra kosmetika ar drabužiais, bet ir apatiniais.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kylie ir Kendall Jenner seserys yra labai artimos

„Leidžiu pasiskolinti viską, ko jai norisi. Ji dažnai ateina pas mane ir sako: „Man reikia aprangos“, o aš jai leidžiu skolintis viską“, - teigė Kylie.

Tiesa, anot jos, Kendall nėra tokia pat draugiška jos atžvilgiu. „Kai nueinu pas ją ir sakau: „Kendall, man reikia poros megztinių, kad grįžčiau namo“, ji man duoda labiausiai nepatogius senus apatinius, prasčiausius megztinius. Viskas taip blogai ir sena, ir maža. Tuomet jai sakau, kad ji yra bloga.“

Vis dėlto, Kylie viename interviu prisipažino, kad jei ne kraujo ryšys, jos veikiausiai nebūtų draugėmis. Mergina teigia, kad jos per daug skirtingos ir į gyvenimą žiūri kitomis akimis.


Rašyti komentarą...
D
Daugumos nuomone
2017-08-30 23:30:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas prieme i darba sitokio straipsnio ufonauta? Laaaabai zemai ritaties jus laaaabai...
Atsakyti
0

L
Lija
2017-09-05 20:21:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man kartais toks įspūdis, kad visus šiuos tuščius straipsnius rašinėja kokia nesubrendusi 1-13 m. mergiotė... na jau tokie nuklydimai į pievas, ne tas žodis...ir toks jau akivazdus seilės varvinimas kur kas kiek turtingiau gyvena ar tik tokiais nori pasirodyti... Turiu omeny ir tuos visus kvailus straipsnius apie tą vis mirštančią Santos, ir apie Urtę su savo baisiu lovelasu...labai jau vienodas tų visų stripsnių braižas... nuobodu, koktu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų