Tai, kas liko už kadro: Justinas Jankevičius kreipėsi į emigrantus

Šį sekmadienį 9.30 val. nuotaikingoje TV3 kulinarinėje pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ svečiuosis du linksmi vyrukai, televizijos laidų vedėjai ir humoristai Vitalijus Cololo ir Justinas Jankevičius. „Mes dabar kaip šeima – kartu dirbdami laiko praleidžiame daugiau, nei su savo antrosiomis pusėmis“, – juokaus linksmoji porelė.

23

Tiek Cololo, tiek Justinas prisipažins: į kulinarinę laidą jie atvažiavo pavalgyti, nes per šventinio laikotarpio darbų gausą jie to padaryti tiesiog neturi kada. Tačiau svarbiausia pokalbio tema visgi šįkart bus ne maistas, o abiejų humoristų švenčių laikotarpiu uždirbami honorarai, nuotykiai darbe ir kiti intriguojantys dalykai.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: TV3 kulinarinė pokalbių laida „Virtuvės istorijos“

„Vieną kartą, Naujųjų metų renginį restorane vedžiau už maistą. Tiesa, maitinti restoranas mane turėjo visus metus. Ir ne vieną, o su visa šeima“, – kvatos V. Cololo.

„Aš dar nesu tiek vertinamas, kad mane graibstytų kaip naujametinių švenčių vedėją, todėl iki šiol tik švęsdavau. O dabar jau teks ir padirbėti“, – šmaikštaus J. Jankevičius.

REKLAMA

Kulinariniais sugebėjimais garsėjantis Cololo šįkart virtuvės šefo vietą užleis Justinui. „Jis jaunas, tegul mokosi, kaip reikia gaminti mėsainius“, – teisinsis Vitalijus. „Todėl dabar visi valgysite ne mėsainius su vištiena, o mėsainius su pirštais“, – juokaus Justinas.

Stojęs į šefo poziciją Justinas nestokos humoro. Begamindamas jis sumanys kreiptis į laidos žiūrovus emigrantus. Žinomo vyro kreipimas iki ašarų prajuokins ne tik laidos vedėjus Sandrą Daukšaitę-Petrulėnę bei Andrių Žiurauską, bet ir žiūrovus studijoje.

J. Jankevičiaus kreipimasis į emigrantus – internete (tai, kas liko už kadro):


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų