Tai efektyviausias būdas skatinti plaukų augimą

Galvos odos masažas nuima įtampą nuo galvos ir kaktos odos, stimuliuoja protinę veiklą. Taip pat tai puikus būdas suaktyvinti poodinę kraujo apytaką, kuri maitina plaukus. Gera galvos odos kraujo apytaka yra viena svarbiausių puikios plaukų būklės priežasčių.

Kad paskatinti plaukų augimą, paprastai ieškoma įvairiausių kosmetikos priemonių, galinčių stimuliuoti kraujotaką. Dažnai pamirštama apie vieną efektyviausių ir, ko gero, paprasčiausių metodų. Galvos odos masažas ne tik atpalaiduoja galvos odą, nuima įtampą, veikia raminamai, tačiau ir padeda plaukų šaknims įsisavinti vitaminus bei kitas naudingas medžiagas. Masažas ženkliai suaktyvina galvos odą ir joje esančius plauko folikulus.

Ar tinka visų tipų plaukams?

Galvos masažas yra naudingas visų tipų plaukams, išskyrus riebius plaukus. Masažuojant riebią galvos odą galime dar labiau suaktyvinti riebalinių liaukų veiklą, o tai tiesus kelias į galvos odos uždegimą bei kitas odos ir plaukų ligas. Taip pat masažas nerekomenduojama, jei galvos oda traumuota ar su pleiskanomis. 

REKLAMA

Atlikti galvos masažą yra labai paprasta. Jį galime pasidaryti ir pačios bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje – sėdint prie darbo stalo, žiūrint televizorių, stoviniuojant automobilių grūstyje ar tiesiog kur nors maloniai ilsintis.  Galvos masažus svarbu atlikti reguliariai, ne dažniau nei 2 kartus per savaitę.

Kaip atlikti galvos masažą sau?

Dažniausiai masažas atliekamas prieš galvos plovimą, tačiau kartais galvos odą galima masažuoti ir po plaukų plovimo procedūros, įtrinant spec. kosmetines priemones.

Pradėti galvos masažą geriausia nuo kaklo kylant į viršų. Masažuojama ypač švelniai pirštų pagalvėlėmis, nepažeidžiant galvos odos. Svarbu neliesti galvos odos nagais. Pradžioje naudokite glostomuosius judesius, nes jie švelniai suaktyvina ląstelių darbą. Pirštų spaudimas didinamas palaipsniui. Pabaigoje masažo judesiai turėtų būti atpalaiduojantys, vos jaučiami.

Darant masažą paskleiskite pirštus ir apimdami kuo didesnį galvos plotą, lėtais, lengvais sukamaisiais judesiais nuo kaklo kilkite viršugalvio link. Judesiai turėtų būti nenutrūkstami. Taip masažuokite visą galvos plotą.

Kad galvos masažas būtų dar efektyvesnis, pirštų galiukus patepkite 2-3 lašais eterinio aliejaus, tokio kaip rozmarino, levandos, čiobrelių ar kedro. Eteriniai aliejai turi savybę pastiprinti kraujotakos stimuliaciją. Jie taip pat labai tinka išsausėjusiai galvos odai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų