REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tadas ir Lina Vidmantai jau tris mėnesius ant rankų sūpuoja sūnelį Beną. Antradienį pasaulį išvydo ir antrasis jų „kūdikis“ – filmas „Babaužiukai“. 

Tadas ir Lina Vidmantai jau tris mėnesius ant rankų sūpuoja sūnelį Beną. Antradienį pasaulį išvydo ir antrasis jų „kūdikis“ – filmas „Babaužiukai“. 

REKLAMA

Pora naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie pirmuosius tris tėvystės mėnesius ir atskleidė, kas buvo sunkiausia.

„Šiemet taip jaudinausi tik per sūnaus gimimą. Lina sakė, jog dabar jaudinasi labiau nei gimdydama. Atpratę esam nuo premjerų, gal ir dėl to nervinamės“, – paklaustas, kaip jaučiasi, šypteli T. Vidmantas.  

O žmona Lina jam paantrina – moteris prie filmo gimimo prisidėjo pirmą kartą: „Nežinau, kodėl taip yra. Galbūt todėl, kad pirmą kartą lipsiu ant scenos kartu su Tadu, gal todėl, kad man tai pirmas kartas, kai dirbu prie filmo – įprastai čia juk jo sritis.“ 

„Mes sakome, kad šito filmo kūryba įkvėpė mus sukurti vaiką, šitą žmogų. „Babaužiukus“ jau ilgiau kuriame negu vaiką“, – juokiasi pora. 

REKLAMA
REKLAMA

Kalbinami tiek Tadas, tiek Lina negali atsidžiaugti ketvirtą mėnesį skaičiuojančiu mažyliu: „Net ir Beno gydytojas sako, kad mes išsitraukėme laimingą loterijos bilietą. Mes turime nepaprastai lengvą vaiką. Benukas labai linksmas, sveikas, lengvai miega. 

REKLAMA

Vieną kartą per naktį keliasi. Benui trys mėnesiai. O jei ir keliasi, tai labai tyliai mane žadina“, – juokiasi L. Vidmantė. Tiesa, moteris išduoda, nesitikėjusi, kad viskas bus taip intensyvu. „Bet viską atperka jo šypsena“, – šypteli pašnekovė.

„Linai dvigubas darbas – ir Benu ir manimi pasirūpinti. Aš sunkiai išgyvenau tėvystę pradžioje. Emocine prasme sunkiai pripratau prie gyvenimo pokyčių. Pokyčius aš apskritai sunkiai pernešu, o čia toks didelis“, – atvirai kalba Tadas Vidmantas.

pašol nac-hui su savo žemo lygio filmais idiote tu. :D „režisierius“ kuris neprilygtū jokiam Amerikos nei Chrisui Kolumbusui nei Johnui Hughesui. Pažiurėk į jų sukurtų filmų turinį, o tu marozas ka kuri? kaip ir tas debilas Emilis Vėlyvis ypač redirected. Dallbajobū šutvė! Net seni lietuviški filmai šimtą kart geresni.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų