Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusios savaitės pabaigoje scenoje su grupės nariais susivaidijęs „Gravel“ lyderis Tomas Sinickis paliko sceną, o instrumentus išdalijo netikėto konflikto liudininkais tapusiems muzikantų gerbėjams. Po šio incidento muzikantas paskelbė apie grupės iširimą, - praneša dienraštis „Vakaro žinios“.

REKLAMA

Vilniaus klube „Tamsta“ vykusio „Gravel“ koncerto kulminacija nustebino net prie ekscentriškojo T.Sinickio akibrokštų pripratusius grupės gerbėjus.

Vokalistas netikėtai įsiuto ant savo grupės narių, kad šie prastai groja, ir per koncertą išrėžė, ką apie juos galvoja. Tomui labai nepatiko „gravelių“ daromos klaidos. Jis pasiūlė salėje sėdintiems žiūrovams eiti padainuoti vietoj jo.

REKLAMA
REKLAMA

Koncerto pabaigoje bisui išėję „Gravel“ nariai scenoje svaidėsi necenzūriniais žodžiais, o su grupės nariu broliu Miroslavu T.Sinickis vienas kitam rodė nepadorius gestus.

Neilgai trukus Tomas žiūrovų pasiteiravo, ar yra tarp jų mokantysis groti gitara. Pora vaikinų atsišaukė į dainininko klausimą ir... gavo dovanų - T.Sinickis jiems atidavė dvi savo gitaras, paragino mėginti pagroti su „Gravel“ grupe ir paliko naktinį klubą.

Dar tą patį vakarą T.Sinickis „Gravel“ narius į šuns dienas išdėjo grupės interneto svetainėje ir pareiškė, kad grupė išsiskirstė. Atlikėjas po šio incidento beveik mėnesiui išskrido poilsiauti į Tailandą.

Inga Gobaitė

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų