„Švyturys“ kviečia į Jūros šventę – uostamiesčiui dovanoja grandiozinį koncertą

Svarbiausias vasaros įvykis Lietuvoje – Jūros šventė – liepos 23-25 dienomis kviečia atvykti į Klaipėdą bei pasitikti jau 62-ą kartą vyksiantį renginį. Šiemet organizatoriai ketina nustebinti ne tik atsinaujinusia programa bet ir įspūdingu šeštadienio finaliniu pasirodymu. Ilgametis pagrindinis šventės rėmėjas „Švyturys nealkoholinis“ uostamiesčiui dovanoja grandiozinį nemokamą koncertą, kurio Klaipėda nematė seniai – liepos 24 d. kruizinių laivų terminale koncertuos tokie žymiausi šalies atlikėjai kaip Donatas Montvydas ir Marijonas Mikutavičius.

Pernai Jūros šventė negalėjo vykti įprastomis apimtimis, todėl šiemet organizatoriai grįžta su trenksmu. Klaipėdiečių ir miesto svečių laukia ypatinga programa, kurią vainikuos „Švyturio Nealkoholinio“ dovanojamas didžiausias šventės koncertas. Liepos 24 d. vakare ant uostamiesčio scenos lips nuostabaus balso savininkė Giedrė Kilčiauskienė su grupe, publikos numylėtinis Donatas Montvydas ir vienas garsiausių atlikėjų Lietuvoje – Marijonas Mikutavičius.

REKLAMA

„Klaipėda – tai „Švyturio“ ir Jūros šventės namai, todėl su malonumu tęsiame ilgametę mūsų draugystę ir šiemet klaipėdiečiams ir miesto svečiams dovanojame ypatingą koncertą, kuris taps visos vasaros akcentu. Ši dovana miestui – tai besitęsianti tradicija, kurią puoselėjame jau daugiau kaip dvidešimt metų. Nuo pat „Švyturio“ istorijos pradžios daug dėmesio skiriame Klaipėdos miestui ir jo kultūrai, todėl prisidėti prie šio jūrinio renginio – mums didelė garbė“ – teigia „Švyturys-Utenos alus“ vadovas Rolandas Viršilas.

Renginio komunikacijos koordinatorė Živilė Putnienė tikina, kad tokios partnerystės stiprina šventės dvasią: kiek klaipėdiečiai mena jūros šventę, daugeliui ji turi lygybės ženklą su „Švyturiu“.

„Mums ši draugystė yra labai svarbi ne tik dėl išskirtinių koncertų, kuriuos „Švyturys“ dovanoja miestiečiams ir svečiams. Tikrai nedaugelis renginių gali didžiuotis tokiais ilgamečiais partneriais, kurie padeda auginti šią šventę ne tik remdami, bet ir prisidėdami idėjiškai bei nuolat įnešdami naujų vėjų“, – sako Jūros šventės atstovė.

Ypatinga koncerto programa

Anot Ž. Putnienės, „Švyturio nealkoholinio“ dovanojamas didysis šeštadienio koncertas yra vienas laukiamiausių visos Jūros šventės akcentų, kuriam šiemet ruoštasi itin atsakingai.

„Šventės lankytojai, atsivertę programą, visada pirmiausiai ieško šeštadienio koncerto eilutės. Todėl šiemet šeštadienio vakare lauks kruopščiai atrinkti pasirodymai, pritaikyti įvairios muzikos mėgėjams“, – teigia Jūros šventės atstovė.

Šeštadienį, 20 val., vakarą pradės viena stipriausių Lietuvos vokalisčių Giedrė Kilčiauskienė su grupe. Iš jos estafetę perims visiems puikiai pažįstamas atlikėjas Donatas Montvydas, kurio pasirodymo laukiama nuo 21:30 val. Galiausiai, 23 val., šventinį vakarą vainikuos visiška vakaro bomba – Marijono Mikutavičiaus koncertas.

„Marijono Mikutavičiaus pasirodymas – neabejotinai laukiamiausias ir mums itin svarbus, nes Jūros šventėje jis dalyvaus pirmą kartą. Be to, tai atlikėjas, kuris puikiai atitinka šių metų šventės temą apie pasiilgtą miestą ir jo istorijas. Būtent M. Mikutavičiaus muzika daugeliui sukelia nostalgiją ir skirtingus prisiminimus – apie baigtą mokyklą, pirmąją meilę arba istorines krepšinio pergales. Todėl tai bus stipriausias pasirodymas ir visos šventės vinis“, – sako Ž. Putnienė.

REKLAMA

Muzikos išsiilgusiems – veiksmas aludarių skvere

Pagrindinis jūros šventės rėmėjas „Švyturys Nealkoholinis“ pristato ne tik grandiozinį koncertą, bet ir kviečia aplankyti šalia „Švyturys BHouse“ gastrobaro ošiantį aludarių skverą. Ten tiek penktadienį, tiek šeštadienį netrūks muzikos bangų, gero maisto ir gėrimų.

„Žalioji aludarių skvero erdvė leis patogiai įsitaisyti ir kurti savo šventę, o pokalbius ir bendradavimą paskanins DJ muzika ir vasariški ritmai. Be to, alaus kultūrą pažinti iš arčiau kvies čia pat vyksiančios ir eksursijos po alaus daryklą. Todėl čia verta ne tik užsukti, bet ir nuleisti savo inkarą ilgam – švęsti iki nakties ir atrasti sau patinkančius muzikos garsus“, – kviečia organizatoriai.

„Švyturio Bhouse“ liepos 23 d., penktadienį, nuo 19 val. koncertą pradės DJ Audrius, o 23 val. susirinkusiųjų lauks „Baltojo Kiro“ koncertas. Liepos 24 d., šeštadienį, vakarą 19 val. pradės DJ Tadas, 20.00 val. pasirodys charizmatiškųjų atlikėjų trio „shishi“, o 22.00 val. koncertuos tikras melonamų džiaugsmas – spalvinga grupė „Planeta polar“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų