Svorio numetusi K. Ivanova rodo pavydėtiną figūrą: „Ruduo atėjo“

Grožio srityje dirbanti merginų grupės „YVA“ narė Kristina Ivanova savo gerbėjus lepina įvairiais asmeninio gyvenimo kadrais.

29

Žinoma moteris internautams nebijo pasirodyti ir su šventiniu makiažu, ir visiškai be jo.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristina Ivanova demonstruoja pavydėtiną išvaizdą: sunku atitraukti akis

Visai neseniai ji pasidalijo keliomis nuotraukomis, sulaukusiomis internautų liaupsių.

„Ruduo atėjo“, – skelbė Kristina, apsivilkusi trumpą, geltonos spalvos, suknelę. Suknelė atidengė ir nepriekaištingai atrodančias K. Ivanovos kojas.

Prieš kelis mėnesius žinoma dainininkė bei grožio salono savininkė pademonstravo savo kūno pokyčius, tačiau tik nedaugelis žinojo, kad sportuoti ji ėmė ne dėl to. Naujienų portalui tv3.lt Kristina papasakojo apie savo sportą, mitybą ir kokią vietą jos namuose užima svarstyklės.

„Prisiverčiu pasportuoti, nes daviau sau pažadą, kad nuo sausio 1 dienos pradėsiu tai daryti. Tai įvyko ne todėl, kad norėjau kažką savyje pakeisti ar numesti svorio. Aš paprasčiausiai troškau, kad man nustotų skaudėti nugarą. Tai aš pasiekiau per antrą sportavimo mėnesį – kūnas sutvirtėjo. Tačiau dabar toliau sportuoju todėl, kad man tai – vienas malonumas, tikra fantastika. Pajautus tą tonusą, tu pats supranti, kad sportas tampa tavo gyvenimo dalimi – tai nėra rutina“, – sakė ji.

Nuotraukos – galerijoje

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų