Svajonių jaunikių reformos: R. Berankio dosjė

Jie labai jauni – bet jau daug pasiekę. Jie įdomūs, išvaizdūs, dar neišpuikę. Pribloškiantys rezultatai sporto aikštelėse lemia jų pasitikėjimą savimi ir gražią karjeros ateitį, taip pat užtikrintą finansinį pamatą po kojomis. Be to, jie laisvi, neužimti ir nesugadinti! Perspektyviausiu šalies krepšininku vadinamas Jonas Valančiūnas yra išsitaręs, kad laukia merginų pasiūlymų, o Ričardo Berankio svajonė – graži didelė šeima. Na, tikri svajonių jaunikiai. O juk ir pusiau juokais, pusiau rimtai sudaromuose geidžiamiausių Lietuvos jaunikių reitinguose jie užima pačias aukščiausias vietas. Vakar pateikėme J. Valančiūno dosjė, šiandien skaitykite apie R. Berankį.

Ričardas Berankis – geriausias Lietuvos tenisininkas

Charakteris: atkaklus, santūrus, valingas, kuklus, neišpuikęs, nedaugiažodžiaujantis. Nesiveržiantis į viešumą – nusifotografavo užsienio vyrų madų žurnalui, Lietuvoje davė kelis trumpus interviu apie tenisą.

Zodiakas: gimęs birželio pabaigoje, po Vėžio ženklu, jam – 21 metai.

Ričardą Berankį ir jo trenerį rems BMW (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Ričardą Berankį ir jo trenerį rems BMW (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Sėkmės paslaptis: svarbiausia – noras ir darbštumas. Geras pavyzdys – kai jo vyresnė sesuo Lina pradėjo treniruotis, mažėliui Ričardui labai patiko. Galbūt todėl dar būdamas dviejų paėmė raketę į rankas. Nuo tada ir treniruojasi.

REKLAMA

Treniruotės: 6 dienas per savaitę, intensyvaus darbo metu – 7 valandas, lengvesniu metu – 4–5 per dieną.

Svajonių šalys: Australija, Kanada, nors labai patiko ir Jungtinių Arabų Emyratų Dubajus – dėl neapsakomos prabangos, įspūdingų pastatų.

(nuotr. SCANPIX) R. Berankis (nuotr. Balsas.lt)(nuotr. SCANPIX) R. Berankis (nuotr. Balsas.lt)

Mėgstamiausias patiekalas: sušis.

Ilgalaikė asmeninė svajonė: turėti gražią šeimą.

Vyriškumas: visų pirma – protas.

Silpnybė: kai tapo dėde, neištveria užsienyje ilgiau nei mėnesį – vis knieti grįžti ir ant rankų palaikyti mažąją sesers dukrytę Ernestą.

R. Berankis (ELTA nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)R. Berankis (ELTA nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)

Maistas: moka išsikepti kiaušinienę, bet turbūt tuo maisto gaminimas ir baigiasi. Užtat stengiasi maitintis sveikai – su kuo mažiau padažų, riebalų, stengiasi valgyti daugiau košių – avižinių, įvairių grūdų mišinių, daug salotų, vaisių, o mėsa turi būti kokybiška.

Studijos: žada kada nors jas tikrai baigti, nors kol kas jokių konkrečių sprendimų dėl jų nėra priėmęs. Tiesiog šiuo metu geriausia luktelėti ir pažiūrėti, kaip toliau seksis teniso aikštelėse.

Dovanėlė: važinėja nauju BMW automobiliu. Jo raktelius ir nuosavybės teises gavo iš naujojo rėmėjo „Krasta Auto“.

R. Berankis (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus) (nuotr. Balsas.lt)R. Berankis (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus) (nuotr. Balsas.lt)

Laisvalaikis: ramus, nes norisi poilsio, ypač per turnyrus. Mėgsta žvejoti, jodinėja, žaidžia biliardą, klausosi muzikos, skaito knygas, žiūri filmus, susitinka su draugais.

Namai: gyvena Breidentone, Floridoje, JAV.

Pavardė: mokykloje pasišaipymų būta – Ričardas pripažįsta, kad jo pavardė gana juokinga. Bet užtat įsimenanti.

Žvaigždiškumas: žvaigždė nesijaučia, nors užima vietą geriausių pasaulio tenisininkų šimtuke, o įvairių taurių ir medalių turi apie dvidešimt ar net trisdešimt.

R. Berankis (ELTA nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)R. Berankis (ELTA nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)


Rašyti komentarą...
m
mia
2011-09-12 11:09:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
SAUNUOLIS! sekmes Tau :)
Atsakyti
0

q
qesa
2011-09-18 10:42:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
ta trauma jam labai pamaise kortas - jau buvo aukstai pakiles ir se tau - kritimas zemai
Atsakyti
0

w
wera
2011-11-04 00:00:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
jis pas mus žvaigždė, bet pasaulio kortuose tokių kaip jis daug
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų