Svajonių būstą parduodanti Jazzu atvira: „Man tai labai skaudu“

Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu nusprendė parduoti mylimą būstą. Prestižinėje Vilniaus vietoje, šalia Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios ir Konstitucijos pr. dangoraižių, moteris gyveno tris metus.

50

Trijų kambarių būsto kaina – 450 000 eurų. Kvadratinis buto metras kainuoja – 2 204,59 eurai.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justė Arlauskaitė-Jazzu parduoda butą
 

J. Arlauskaitė-Jazzu į šio būsto interjerą investavo iš tiesų nemažai, ne vien pinigų, bet ir širdies.

„Parduodu šį būstą todėl, kad šiems namams reikia meilės, o aš juose būnu tik dvi – tris dienas per mėnesį. Man dabar svarbiausia yra karjera ir nelieka laiko namams. Karjeros vingiai yra neapibrėžti. Jie veda mane ir už Atlanto, tenka labai daug keliauti. Na, o laikyti butą kaip vaiduoklį ir neapsimoka, ir nenoriu, stengiuosi neprisirišti prie vietos ir daiktų“, – kalbėjo dainininkė.

Būsto pardavimas dainininkei nėra labai malonu, ji čia gyveno tris metus.

„Parduoti apartamentus man labai gaila, rengiau juos tokius, kuriuose galėčiau gyventi visą gyvenimą. 3 metus gyvenau čia, išgyvenau visokiausių emocijų, dėl to tik dar labiau gaila parduoti“, – minėjo J. Arlauskaitė 

„Šiuo metu daug keliaujame, poryt į Ispaniją išskrendu, didžiąją laiko dalį praleidžiame kelyje. Bet kažkokį, mažesnį būstą nuomosimės, arba įsigysime, kur nors senamiestyje“,– kalbėjo Jazzu.

Žvelgiant į tolimesnę ateitį Jazzu atvirauja, kad norėtų turėti namą, kuriame gyventų su savo sužadėtiniu Donatu Ivanausku.

Paklausta, kaip atrodo jos svajonių būstas Justė atvirauja, kad šis butas ir buvo jos svajonių namai.

„Parduodu svajonių būstą. Viską čia dariau taip, kad jausčiausi puikiai. Čia ir rankomis tapytos sienos, augalai, istorija. Nieko nėra geriau, kai guli ir matai dangų, bažnyčios stogus. Norėčiau, kad pirkėjas galėtų įvertinti šį bustą ne tik fizine išraiška, bet ir moraline“, – paminėjo dainininkė.

Skelbime būstas aprašomas kaip išskirtinis ne tik savo vieta, bet ir kitais privalumais – tai itin erdvūs, šviesūs, moderniai įrengti apartamentai. Pro apartamentų langus atsiveria kvapą gniaužianti gamtos ir miesto architektūros panorama. Moderniai įrengtas, jaukus ir prabangus butas pačioje miesto širdyje leis naujakuriams mėgautis išskirtiniu komfortu, nestandartiniais interjero sprendimais ir aukšta gyvenimo kokybe, o negausi kaimynystė ir rami vieta užtikrins išskirtinį saugumą.


Rašyti komentarą...
M
Milda
2018-07-28 22:28:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks gražus būstas aš neparduočiau. Originalus!
Atsakyti
0

m
mokescius moka?
2018-07-28 19:45:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
cb
Atsakyti
0

i
is kur tokie $$, ar mokescius moka ?
2018-07-28 19:44:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
cb
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų