Sužinokite, kokias paslaptis saugo jūsų kraujo grupė?

Kartais net negalėtumėte pagalvoti, kiek daug apie jus gali pasakyti jūsų kraujo grupė. Dažniausiai apie ją susimąstome nebent kai norime tapti kraujo donorais, o daugiau tiesiog nesukame dėl to galvos.

44

Nors iš tiesų, kraujo grupė atskleidžia labai daug dalykų apie žmogų, jo sveikatą, rašoma portale lifter.com. Norime priminti kartais net gyvybiškai reikšmingų faktų apie jūsų kraujo grupę. Taip pat įvardysime ir tai, ką apie jūsų asmenybę pasako jūsų kraujo grupė.

Suderinamumas

Pradėkime nuo kraujo grupių suderinamumo. Visiems žinoma, kad toli gražu ne kiekviena kraujo grupė tinka kiekvienai.

Pavyzdžiui, pirmoji kraujo grupė gali priimti tik tos pačios grupės kraują. Tiesa, šios kraujo grupės atstovai gali išgelbėti absoliučiai visų kraujo grupių nešiotojų gyvybes, mat šios grupės kraujas tinka visiems.

Antroji grupė gali priimti tik 2-ios ir 1-osios, o duoti tik 2-ajai ir 4-ajai. Tuo tarpu trečioji grupė priima iš 3-iosios ir 1-osios kraujo grupių, o gali duoti tik 3-ajai ir 4-ajai.

Tuo tarpu paskutinė ketvirtoji grupė gali priimti visų grupių kraują. Tiesa, būtent šios grupės kraujas tinka tik tos pačios grupės žmonėms.

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anoreksija, o tuomet iš karto antsvoris: mergina išgyveno savo asmeninį pragarą


Ką kraujo grupė išduoda apie jūsų svorį: sužinokite, kur slypi didžiausi pavojai?


Asmenybės būdas

O štai ką kraujo grupė pasako apie jūsų asmenybę. Pasirodo, kad pirmos kraujo grupės nešiotojai įprastai yra praktiški, dėmesingi žmonės. Jiems taip pat būdingas atkaklus ir jautrumas.

Antrosios grupės atstovai išsiskiria savo empatiškumu bei organizuotumu. Jie visada stengiasi veikti efektyviai ir turi aiškias lyderių savybes.

Trečiosios kraujo grupės nešiotojai pasižymi draugiškumu. Tai yra lanksčios asmenybės, kurios visada yra orientuotos į rezultatą.

Paskutinei, ketvirtajai kraujo grupei, priklauso racionalūs žmonės. Jie išsiskiria ramybe, stipriu charakteriu bei turi beribę fantaziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų