Sunku patikėti: politikas eteryje lakstė nuogu užpakaliu

Televizijos rinką supurtė šokiruojantis skandalas – filmavimo metu gerai žinomas politikas ėmė lakstyti nuogu užpakaliu ir rėkti šlykščias rasistines frazes, o kita įžymybė be skrupulų prieš kameras nusikirpo gabalėlį plaukų tiesiai nuo savo intymios vietelės!

Ir tai – ne kokia nors vaidyba, o kuo tikriausi žinomų žmonių poelgiai. Jie taip visu gražumu pasirodė filmuojant naują vaizdo transliacijų internetu platformoje Viaplay.lt rodomą serialą “WHO IS AMERICA?”, kurį kuria ne mažiau skandalingas Sacha Baron Cohen, žinomas kaip Boratas, Ali G ir Bruno.

Žiūrint serialą nesuvokiama, kaip būdami blaivaus proto pašnekovai galėjo taip elgtis prieš filmavimo kameras. Tačiau žandikaulis greitai atvėpsta įsitikinus, kad vis tik vaidybos čia nė lašo. Po serialo pasirodymo politikams lėkė galvos, o garsenybės dar dabar neranda žodžių paaiškinti kodėl išdarinėjo protu nesuvokiamus dalykus.

Vienas jų - JAV Džordžijos valstijos politikas Jason Spencer. Itin aršiai su teroristais kovojantis vyras sutiko nusifilmuoti klipe, kuris moko, kaip išgąsdinti užpuolikus. Įsitikinęs, kad teroristai itin bijo būti pavadinti homoseksualais, politikas eteryje demonstravo, kaip atkišus nuogą užpakalį reikia bėgti prie teroristo ir šaukti „aš tave priliesiu ir paversiu homoseksualu. Mesk ginklą!“. Nenusakomo kvailumo politiko pasirodymą dar „pagražino“ ir pavyzdys, kaip gatvėje pastebėjus pavojų reikia kuo garsiau rėkti rasistinį epitetą „Niger, niger“ (ang. „negras“)!

Politikas teisinosi tikėjęsis, kad šie klipai bus rodomi tik siaurai auditorijai, lyg tai galėtų būti paaiškinimas. Tačiau serialui išvydus dienos šviesą, apstulbę rinkėjai ir kolegos kaip mat nušlavė vyrą iš posto. Gėdą užsitraukęs politikas dar bandė toliau teisintis, kad teroristų tema yra jį be galo įbauginusi, todėl jis galėjo būti neadekvatus. Deja, tokie paaiškinimai tik dar labiau sumenkino jo reputaciją, kurią susigražinti kažin ar bepavyks.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų