Sudaužytą širdį besigydanti Selena Gomez parodė figūros netobulumus: priaugo svorio?

Atlikėja, aktorė bei ką tik iškepta kino prodiuserė Selena Gomez po žinios, kad jos buvęs mylimasis Justinas Bieberis susižadėjo su H. Baldwin kurį laiką buvo dingusi iš viešumos.

81

Vieni kalbėjo, jog mergina gydosi sudaužytą širdį, o kiti spėliojo, ar ji vėl nebus pakliuvusi į ligoninę dėl suprastėjusios sveikatos. Selena, regis, šiuo metu mėgaujasi paskutiniu vasaros mėnesiu ir leidžia laiką su draugais.

(81 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sudaužytą širdį besigydanti Selena Gomez parodė figūros netobulumus: priaugo svorio?

Neseniai ji paviešino akimirkas iš pasiplaukiojimo jachta su artimiausiais žmonėmis, tarp kurių buvo jos draugai ir mama. Selena demonstravo visiškai natūralų veidą, be lašelio makiažo bei parodė kūno netobulumus. Viename kadre matyti atsikišęs pilvukas.

Nors daug jos gerbėjų kalba, kad Selena priaugo keletą papildomų kilogramų, ji nebijo to parodyti, nes, kaip pati yra sakiusi, sveikata jai svarbiau, nei tobula figūra.


Rašyti komentarą...
N
Nenormalu
2018-08-20 16:45:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nenormalu, ar jums reikia spresti apie jos svori, ar ka? Ji atrodo nuostabiai, nesuprantu tokiu zmoniu kurie rupinasi ne savim o kalba apie kitu figura ir apskritai apie kitus. Ne jums spresti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų