„Starkus stato“: vėlyvi darbai ir atrasti 40 metų senumo „siurprizai“

Kaimo aplinka gali pasižymėti ne tik šventa ramybe, bet ir darbų gausa. Planų nepastovumus ir naujų, skirtingų veiklų visuma būtent ir atsiskleidžia laidos „Starkus stato“ įamžintose akimirkose – čia kaskart išnyrantys darbai tampa pagrindine misija, kurią reikia žūtbūt įgyvendinti, todėl išsvajotas poilsis dažnu atveju nustumiamas į antrąjį planą.

Nors užklupę lietingi orai gerokai sujaukė žurnalisto Martyno Starkaus naujo namo statybos planus ir šis sudėtingas procesas kuriam laikui buvo sustabdytas, pats laidos herojus tikina, kad kiekviena minutė, praleista kaime, gali tapti naujos veiklos, darbų pradžia. 

Štai praėjusį penktadienį, kai jau atrodė, jog visi darbai yra baigti ir vakare bus galima atsipūsti, į sodybą atvyko keletas žmonių, kurie nedvejodami padėjo sutvarkyti teritoriją, kur anksčiau stovėjo ūkinis pastatas, skirtas laikyti gyvuliams.

„Yra penktadienio vakaras ir atrodo, kad jau buvo galima pailsėti. Išsimaudžiau, bet atėjo pagalba ir dabar man padeda  sutvarkyti aplinką, griuvėsius, tad viską reikia sukrauti į vieną krūvą.

Čia niekada nebūna, kad nieko nebūtų. Esant kaime, visada yra kažkas, ką reikia daryti“, – kalbėjo M. Starkus.

M. Starkus juokauja, kad iki tol buvusį miestietiško gyvenimo vaizdinį galutinai sugriovė 40 metų senumo atradimai.

„Likviduojant griuvėsius, atradome 40 metų senumo mėšlo, dabar viskas atsivėrė. Mes pakvėpavom tuo oru ir dabar atrodo, kad kažkuo pavirsim“, – juokavo „Starkus stato“ laidos vedėjas. 

Laida „Starkus stato“ žiūrovus pasieks naujame TV3 rudens sezone! Čia turėsite galimybę stebėti apleisto namo statybos darbus, iškylančius iššūkius bei išgirsti patarimus, kaip sutaupyti ir atrasti geriausius sprendimus įsirenginėjant būstą. 


Rašyti komentarą...
k
kika
2021-08-18 14:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus su laida kaip buvo su laida „čapas meta“
Atsakyti
0

A
Audra
2021-08-21 05:56:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų