Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kad Silvestras dainuoja tamsoje, nieko nesimato raudoname fone, kaip raudonųjų žibintų kvartale, viešnamiuose. Bet niekas nesuriagavo, visiems patiko. Deja ne ir dar kartą ne. Tikrai atrodėme apgailėtinai, raudonis užgožė balsą ir tik kalbos apie tai tik po to. Taip jums ir reikia. Dainininkas kaip dainininkas, aš jo nerinkau, bet "šauniausiai" pasielgė mūsų komisija."Nabagai" tik savo padėties, bet ne Lietuvos.
O juk kadaise ant Eurovizijos scenos dainavo balsingieji italai, kurių dainas dainuojame iki šiol, garsioji ABBA, o dabar nusvyra rankos ir nusidelbia akys žiūrint...buvo balsingas charizmatiškas prancūzas, ukrainiečių daina prasminga, gera scenografiją...o daugiau...gaila, bet save gerbiantys dainininkai į tą piderastijos gėlyną turėtų nevažiuoti. Ir štai kaip greitai visa ta šutvė užėmė Eurovizijos sceną, tradicinės orientacijos žmogus tapo niekas. Ir dar geriau: atsirado nei jis, nei ji, o kažkas tokio trečiame asmenyje. Aš apie šveicarą, kuriam net mūsų gluša komisija davė Max.balų.
Vaikai tokiu laiku turi lovose gulėti,o ne Eurovizija žiūrėti...
Ačiū l- rt komisijai kad neišsiuntė grupės kuri liko antra ir tapo atradimu, į šią orgiją, kurioje šiaip normalūs žmonės neturėtų dalyvauti
Niekam neįdomu
turėjai nusimauti kelnes kaip konservalaisvistas
@keista Jis dar sugeba mastyti. Ne taip kaip kurie r.........a
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų