Stano pamatęs situaciją su pabėgėliais: „Man nuoširdžiai baisu“

Šimtai nelegalų plūstantis į Lietuvą neramina kiekvieną šalies gyventoją. Praėjusią parą sulaikytas rekordinis migrantų skaičius, sieną kirto 287 nelegalūs migrantai.

Tokie skaičiai išgąsdino ir prodiuserį Stanislovą Stavickį-Stano, vyras socialiniuose tinkluose kreipėsi į valdžios atstovus.

„Ei, man nuoširdžiai baisu...

Kas darosi? Žinot kaip aš jaučiuosi?

Kaip vaikas atsilikęs nuo ekskursijos nepažįstamam mieste.

Kaip ančiukas likęs žiemoti vienas ir žiūrintis į išskrendančius giminaičius.

Kaip visą pensiją loterijai išleidęs senukas, bet pešęs visišką nulį.

Kaip išprievartauta moteris (manau taip jaučiasi) kuri pasakoja tyrėjui įvykių seką.

Man kaip niekad reikia žmogaus, kuris išeitų į priekį ir pasakytų:

– Stano, aš suprantu kaip tu jautiesi. Bet galiu tave užtikrinti – Viskas bus gerai. Aš išspręsiu nelegalų krizę. Tam tu mane ir išrinkai. Tam tu ir mokėjai visą gyvenimą mokesčius.

Bet niekas neateina...

Ir man labai baisu.

Jau pats laikas pamatyti kariuomenę ir išgirsti perspėjamuosius šūvius virš Lietuvos – Baltarusijos sienos. Na tiesiog parodyti, kad valstybė YRA. Ir yra stipri bei galinti mus apginti.

Labai prašau mūsų valdžios imtis iniciatyvos.

Dabar kaip niekada reikia lyderio. Ir jeigu tas lyderis neateis iš adekvačių politikų, tai būtinai atsiras lietuviškasis Hitleris“, – nuogąstavo vyras.

Primename, kad nuo vidurnakčio iki pirmadienio ryto sieną iš Baltarusijos kirto dar 109 neteisėti migrantai, o sekmadienį buvo pasiektas rekordas – 289 migrantai, sako Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Rustamas Liubajevas.

„Šiai minutei prie Baltarusijos sienos buvo sulaikyti 109 migrantai, kaip matome vėl, tie skaičiai pakankamai dideli, ko gero, šiandien turime perspektyvą vėl pasiekti gana įspūdingą skaičių neteisėtų migrantų“, – pirmadienį interviu Lietuvos radijui sakė R. Liubajevas.

Praėjusią parą, pirminiais duomenimis, sulaikyti 287 migrantai, neteisėtai kirtę Baltarusijos ir Lietuvos sieną, pirmadienį skelbia Statistikos departamentas.

Praėjusią parą sulaikytas didžiausias iki šiol migrantų skaičius – 287 žmonės Tuo metu lrt radijui Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas teigė, kad sulaikytųjų buvo kiek daugiau – 289 neteisėti migrantai. Be to, nuo vidurnakčio iki pirmadienio ryto sieną iš Baltarusijos kirto dar 109 migrantai.

Didesnioji jų dalis prisistatė Irako piliečiais.

Šiuo metu migrantai yra apgyvendinami VSAT padaliniuose, savivaldybių suteiktuose objektuose, Rūdninkų poligone.

Tarp šiemet pasienyje su Baltarusija sulaikytųjų daugiausia yra Irako piliečių ar jais prisistačiusių užsieniečių – 2555. Taip pat sulaikyti 191 Kongo, 129 Kamerūno, 124 Sirijos, 91 Irano, 90 Rusijos bei kitų šalių piliečių.

Anot pasieniečių, didelė dalis sulaikytųjų per Lietuvą siekia patekti į Vakarų Europos valstybes.

Lietuva dėl išaugusios neteisėtos migracijos yra paskelbusi ekstremalią situaciją. Šalies pareigūnai laikosi pozicijos, jog išaugę migracijos srautai yra organizuota Minsko režimo akcija prieš Lietuvą.

 


Rašyti komentarą...
S
Suprantu
2021-08-02 19:44:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
tave Stano,bet kaip tu manai,kas iš esamu valdančiųjų gali išeiti ir pasakyti tau norima frazė,kas?
Atsakau-niekas,ir ne tik šioje vietoje nėra kam tai padaryti,labai gaila,bet tauta jaučiasi palikta likimo valiai,viską žinojo,niekam nesiruošė,ir dabar dar tik ketina prašyti pagalbos,o kada jos sulauks????kas bus kai pradės šalti,kur juos dės????matote kad darosi vis stipriau palijus,statomi konteineriai už milijonus,stambiu mastu svaistomi mūsų visų pinigai,nesiimant jokių veiksmų problemai spręsti,tai yra baisu.ko sulauksime,kuo tai baigsis tik ponas Dievas tai žino.
Atsakyti
0

m
močiutė
2021-08-02 19:55:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai ar prie Lietuvos Baltarusijos sienos kas nors yra,kažkokie gynėjai,patruliai,savanoriai kariai?Kur mūsų sienų gynėjai?Eina tūkstančiai sienos pažeidėjų ir visus įleidžia.Tai vaikeliai bent vartelius uždarykit.
Atsakyti
-1

O
O
2021-08-03 09:44:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai, kad vartelius per plačius , ilgais liežuviais, pasidarė, neapglebia uždaryt.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų