Stano su šeima pajūryje liko apvogti: nusikaltėliai neapgalvojo 1 dalyko

Lietuvos dainininkui, dainų autoriui Stanislavui Stavickiui-Stano atostogos Lietuvos pajūry apkarto. Vyras su šeima atvyko laiko praleisti į Šventąją, kurioje liko apvogti.

Savo istorija vyras pasidalijo feisbuke.

„Penktadienį atvykom į kasmetinę amerikietiškų automobilių sąskrydį Šventojoje „American Spirit 2021“. Tobula atmosfera, savo chebra, puiki nuotaika. Netoliese išsinuomavom namuką.

Na, ir patogiam susisiekimui iš namų atsivežėm porą savo paspirtukų. Vienas jau penkerių metų senumo, iškleręs, bet dar gyvas Segway.

Kitas Xiaomi. Naujesnis, bet jau be kojelės ir galinio sparno. Žodžiu, tikrai daug naudojami elektriniai paspirtukai. Paspirtukus pastatėme šalia savo automobilio, kur ir sukinėjomės. Kažkuriuo momentu (apie 23.30) aršiausias šventės dalyvis, dukra Joana, nulužo ant šieno. Tai aš ją ant kupros ir namo.

Pala...

O kur paspirtukai? Ką tik buvo čia ir nebėra..

.Iškvietėme policiją, apklausėme aplinkinius - viskas kaip priklauso.

Na tikrai pavogė.Tačiau su liūdesiu galiu konstatuoti kad iki Sopranų klano mūsų vagišiams toli Tiesiai priešais paspirtukus stovėjo net keletas mašinų su įjungtais vaizdo registratoriais.

Surinkome duomenis ir iš kitų automobilių, nes kas antras su registratoriais. Žodžiu, mieli vagys, ateikite ir palikite paspirtukus kur nors prie įvažiavimo į renginį. Ir niekas jūsų neklaus ir nelies. Priešingu atvėju vakare visą video medžiagą perduosim policijai ir paskelbsime tarpkurortinę jūsų paiešką“, – rašė S. Stavickis-Stano.


Rašyti komentarą...
S
Sniege
2021-08-02 11:07:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ach, taaip, juk viskas kas bloga, šlykštu, negražu ir tt dabar- gerai, gražu ir tt... Vagys, nusikaltėliai, iškrypėliai dabar elitas!!! Fu, ka rašot!!!!
Atsakyti
-1

A
Ana
2021-08-02 22:21:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikit varyti ant Stano patikėk aš pati buvau apvogta ir puikiai suprantu.kad tokių buvo ir bus jie niekur nedings .nes jų darbas vogti. Kodėl jūs varot ant Stano o jei jūs apvogtu .ką ta data rašynetunete.koks skirtumas ar senas ar naujas paspirtukai juk tai Stano ir jie turėjo būti pas stano.esme tame.ir koks skirtumas sau menas ar ne sau menas mes visi esam lygus.ir nereikia čia pjauti grybo.nieko gyvenime neturit ir niekad neipirksit ant savo atostogų beraščiai už tai ir rasinejate raslevas nes iš neturėjimo ką veikti rasote pievas .ne jum spręsti apie Stano .penkias klases te baige.
Atsakyti
0

R
Romas Dambrauskis
2021-08-01 16:58:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtų ta medžiaga, jau būtum mentams atidavęs. Šiki į savo vaikiško dydžio kelnytes, dėl poros senienu
Atsakyti
-21

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų