Staiga išgarsėjusi Vashos draugė mėgaujasi dėmesiu: vos spėja suktis

Atlikėjos Gabrielės Rutkauskienės-Vashos draugė, Gabrielė Juškėnaitė, neseniai pateko į viešumą. Abi moterys pristatė naują prekinį ženklą „Double G“ ir yra tuo labai patenkintos.

30

G. Juškėnaitė, gal ir mažiau žinoma, tačiau yra ne ką mažiau spalvinga asmenybė už Vashą. Mergina pasakojo, jog yra labai aktyvi ir mėgsta įvairiausias veiklas.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Geriausia Vashos draugė atvirai apie santykius su atlikėja

Aktyvumui nėra ribų

„Mėgstu visur suktis, viską veikti. Dirbu su kelionėmis po visą pasaulį, - išdavė Gabrielė, pridūrusi, kad turi sukūrusi kelionių organizaciją „Garbanotos kelionės“, mat pati yra garbanė. – Taip pat papildomai treniruoju vaikus pramoginių šokių studijoje, nes pati esu šokusi visą gyvenimą ir dar nesinori pamiršti šio malonumo.“

Šalia visų veiklų mergina taip pat bando įsilieti ir į mamos verslą – odontologijos kliniką. Kadangi mama yra odontologė ir turi daug darbo, jai nepavyksta spėti užsiimti ir vadybiniais reikalais, todėl čia įžengia Gabrielė.

„Ji vis bando mane įtraukti į šią veiklą, nes labai nenori samdyti svetimo žmogaus, kai turi tokią aktyvią dukrą, kaip aš. Greičiausiai tai taps šeimos verslu. Dar prie viso to su Vasha įkūrėme „Double G“ prekinį ženklą“, - savo pasiekimus ir darbus it žirnius bėrė Gabrielė.

Arba viskas, arba nieko

Naujas prekinis ženklas Gabrielių gyvenime atsirado staiga. Sukurtį „Double G“ moterys sugalvojo vos per keletą savaičių.

„Iš tikrųjų viskas išėjo gana spontaniškai. Vakarojome kartu ir juokavome, kad abi esame Gabrielės, kad reikia kažkaip pasivadinti. Na ir prisijuokavome, - apie ženklo atsiradimo istoriją pasakojo Gabrielė. – Atsisėdom, rimtai pagalvojom ir pradėjo kilti krūva idėjų, ką galėtume kurti. Nusprendėm nieko nelaukiant sėsti ir pradėti įgyvendinti idėjas.“

Mergina prisipažino, kad jos su Vasha yra labai konkrečios asmenybės – jeigu sugalvoja, tai ir padaro.

„Arba darom čia ir dabar, nepaisant visų aplinkybių, arba nedarome nieko iš viso. Maždaug per tris savaites savo mintis įgyvendinome. Jų yra tikrai daug! Reikia tik nebijoti ir veržtis pirmyn“, - sumanymu džiaugėsi Gabrielė Juškėnaitė.

REKLAMA

Draugystė su Vasha

Gabrielė pasakojo, kad su atlikėja Vasha susipažino per bendrą aplinką, bendrus draugus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų