Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
153
Vidas Bareikis (Fotobankas)

TV3 televizija, asociacija M.A.M.A ir šalies muzikos grupės bei atlikėjai jungiasi į draugišką palaikymo koncertą „M.A.M.A iš namų“.

153

TV3 televizija, asociacija M.A.M.A ir šalies muzikos grupės bei atlikėjai jungiasi į draugišką palaikymo koncertą „M.A.M.A iš namų“.

REKLAMA

Tiesioginiame eteryje kelias valandas truksiantis virtualus muzikinis renginys bus tokio masto, kokį prieš kelis mėnesius būtų sunku ir įsivaizduoti.

„Šiuo metu nepaprastai svarbu suvokti, kad privalome likti namuose ir saugoti vieni kitus. Visų renginių ir koncertų atšaukimas sudavė smūgį muzikantų bendruomenei. Bet kaip tik ji ir yra ta, kuri šiuo metu turimomis sąlygomis ir gera valia siekia vienyti žmones dėl bendro tikslo – saugoti sveikatą ir skatinti sąmoningumą per pozityvią prizmę. Karantinas nėra pramoga, tai – neišvengiamybė, bet šis suvaržymas kartu pagimdė didžiulį kūrybinį potencialą ir norą dalintis geromis iniciatyvomis“, – kalbėjo būsimosios transliacijos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

TV3 ir M.A.M.A šiuo metu vysto strategiją, kaip be didelių filmavimo komandų sukurti techniškai pažangią, bemaž futuristinę televizijos transliaciją su daugybe tiesioginių tiltų. Sulaukta ir palaikymo iš Vyriausybės.

REKLAMA

„Mums svarbu kuo plačiau ištransliuoti žinią, kad tebegalime daryti daugybę įprastų dalykų, bet darykime tai iš namų, – sakė TV3 kūrybos vadovas Arvydas Rimas. – Tačiau gyvenant ir dirbant karantino sąlygomis labai svarbi psichologinė būsena. Gali būti, kad netrukus būtent gera nuotaika taps dideliu deficitu. Apie tai ir yra ši TV3 televizijos ir M.A.M.A rengiama draugiška akcija.“

Dešimtys muzikos grupių, kurios yra koncertavusios ir aukščiausio lygio areniniame muzikos renginyje – M.A.M.A apdovanojimuose, šįkart surengs jaukius koncertus savo intymiausioje erdvėje – namuose, o vaizdais pasidalins su visa Lietuva TV3 eteryje.

„Kai dabar klausomės, yra parašyta galybė dainų – ar prieš metus, ar prieš dešimt, kuriose beveik orakuliškai kalbama apie saviizoliaciją. Šiandien jau visai kitaip girdime eilutes „Atsidarė durys, negaliu įeiti“, „Kambarys – ežero dugne“, „Vienas namuose tu darai, ką nori“, „Jeigu viskas yra blogai – nesijaudink, lauk“ ir taip toliau. Šiame virtualiame koncerte kūriniai įgaus naują koncepciją“, – pozityviai kalbėjo Samas. 

Precedento neturinti transliacija „M.A.M.A iš namų“ įvyks kovo 28 dieną, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 ir internetines M.A.M.A bei tv3.lt platformas.

  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų