Populiariausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ šį šeštadienį alsuos ypatinga aistra: parketas bus nuklotas milžiniško dydžio raudonos spalvos skraiste, pulsuos, švies ir net suliepsnos ugnimi, o projekto dalyviai ir svečiai demonstruos netikėtus choreografinius sprendimus.

„Penkioliktosios tiesioginės ‚Šok su manimi' transliacijos tema – aistros vakaras, todėl nestigs ugnies ir raudonos spalvos. Tai atsispindės ir šokėjų pasirodymuose ir net projekto vedėjos Jurgitos Jurkutės aprangoje – ji vilkės dizainerio Juozo Statkevičiaus kurta ryškiai raudona suknele“, – šeštadienio laidos detales atskleidžia „Šok su manimi“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Ant parketo pasirodys choreografo Šarūno Kirdeikio vadovaujamos studijos šokėjai, Europos profesionalų klasikinių šokių čempionai bei Pasaulio profesionalų klasikinių šokių vicečempionai, ką tik nuskynę pergalę Paryžiuje.

Į Lietuvą sugrįžusi šokėja, choreografė ir griežtoji „Šok su manimi“ komisijos narė Edita Daniūtė su savo partneriu italu Mirko Gozzoli ant parketo demonstruos aistringiausiu šokiu tituluojamą tango! Projekto dalyviai žada, kad šį šeštadienį TV3 eteryje ne tik tango žingsneliai alsuos aistra – tokie bus visų projekto porų pasirodymai.

„Komisijos gretose žiūrovai vėl išvys šokių ekspertę Jūratę Norvaišienę, kuri praėjusį šeštadienį negalėjo vertinti mūsų porų. Ji teisėjavo Pasaulio Lotynų Amerikos šokių čempionate, kur lietuvaičių ‚Žuvėdra'  tapo pasaulio čempionais. Pasaulio čempionu jau ne pirmą kartą  tapo ir ‚Šok su manimi' dalyvis Tadas Rimgaila, šokęs su dainininke Kristina Ivanova, kuri dėl traumos pasitraukė iš projekto“, – pasakoja N. Kavaliauskienė.

Poros šį šeštadienį šoks po du šokius ir vėl laikys egzaminą. Šįkart egzaminas bus labai svarbus: dalyviai turės galimybę  užsidirbti papildomą tašką, kuris norint patekti į „Šok su manimi“ finalą – ypač svarbus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų