„Šok su manimi“ dalyviai ragino aukoti sergantiems vaikams

Šeštadienį  TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai tapo gerumo ambasadoriais. Tas vakaras visiems buvo ypatingas. Televizijos laidų vedėjai, pramogų šou atstovai ir kiti puikiai pažįstami veidai specialiai skirtame devintos „Išsipildymo akcija 2011“ koncerte ragino visus aukoti vaikams, kurie turi sveikatos sutrikimų. Jiems tą kartą žiūrovai paaukojo daugiau negu milijoną litų.

Vakaro metu laidos vedėjai: Agnė Armoškaitė, Audrė Kudabienė, Kristupas Krivickas ir kiti supažindino žiūrovus su skiritngų vaikų istorijomis, jų ligomis. Su mažaisiais, kuriems reikia pagalbos visą akcijos laikotarpį skirtinguose miestuose lankė, bendravo ir „Šok su manimi“ dalyviai.

„Kalėdos yra tas šventas metas, kada visi būna geresni, galbūt ramesni, tikiu, kad padės tiems vaikučiams. Jie yra tokie patys kaip ir visi vaikai, jie nusipelnė gyventi ne prasčiau negu visi“, – naujienų portalui Balsas.lt kalbėjo Kristina Ivanova.

Grupės „YVA“ narė kartu su kitomis dainininkėmis dovanojo muzikinę dovaną. Savo dainas tą vakarą atliko ir kiti šalies atlikėjai: Natalija Bunkė, Aistė Pilvelytė, Justinas Lapatinskas ir kiti. „Šok su manimi“  dalyviai demonstravo savo originalius pasirodymus. Iliuzionistas Mantas Wizard savo triukus skyrė vienam iš „Išsipildymo akcijos“ globojamų vaikų, tikėdamasis, kad tai pakels vaiko nuotaiką.

REKLAMA

YVA (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)YVA (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)

„Mums tai tai tik keli litai, tačiau jie gali daug ką pakeisti, mūsų daug, tad padėti tikrai galime“, – ragino žiūrovus rašyti sms žinutes arba skambinti specialiai nurodytais telefono numeriais choreografė Jūratė Norvaišienė.

Mažuosius stebino ir džiugino aktorius Vytautas Šapranauskas. Laidos vedėjas tą kartą apsivilko Kalėdų senelio kostiumą. Įsijautęs į jo veidmanį vyras pasakojo anekdotus ir kitus šmaikščius juokus.


Rašyti komentarą...
v
vale
2011-12-17 22:51:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
visi aukojom bet turi but parodyta kur tie pinigai panaudoti kuriems vaikams.zmones vaikam aukojo bet ne ligoninems
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų