Smūgis Kardashian klanui: viena mergina negali nustoti kenkti garsioms sesutėms

Vasario mėnesį Kardashian klaną sukrėtė žiaurus skandalas, kai tuometinis Khloe Kardashian vaikinas – Tristanas Thompsonas – išdavė ją su geriausia Kylie Jenner drauge, Jordyn Woods. Ir nors atrodo, kad visa tai liko praeityje, Kardashian ir Jenner sesutės taip paprastai išdavikei draugei atleisti negali.

31

Negana to, ši, savo ruožtu, panašu, jog bando jų kantrybę.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Smūgis Kardashian klanui: viena mergina negali nustoti kenkti garsioms sesutėms

Užsienio žiniasklaida praneša, kad visai neseniai Jordyn buvo pastebėta vakarėlyje su kitu Khloe buvusiu mylimuoju, Jamesu Hardenu. Jiedu šėlo viename vakarėlyje Teksase, ir, panašu, mėgavosi vienas kito draugija.

Tiesa, teigiama, kad jis ir Jordyn laiką leido kartu dar prieš jos ir Tristano skandalą. Anot Jordyn, Khloe netgi teigė, jog jos ir buvusio mylimojo bendravimui neturi jokių priekaištų. Žinoma, nevertėtų stebėtis, jei po nedovanotino Jordyn elgesio su Tristanu situacija pasikeitė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Jordyn buvo itin artima su Khloe seserimi Kylie – merginos kartu netgi gyveno. Vis dėlto po minėto išdavystės skandalo visas Kardashian-Jenner klanas buvo šokiruotas ir niekaip negalėjo atleisti Jordyn. Negana to, Kylie buvo tiesiog sužlugdyta, jog jos geriausia draugė galėjo šitaip pasielgti ne tik su jos seserimi, bet ir su ja pačia. Pasirodo, kad kelias dienas Kylie nė negalėjo tuo patikėti ir viską neigė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų