• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Slapta“ Vladimiro Putino dukra, 18-metė studentė Luiza Rozova neatlaikė siunčiamos jai kritikos lavinos ir išsitrynė savo instagramo paskyrą.

„Slapta“ Vladimiro Putino dukra, 18-metė studentė Luiza Rozova neatlaikė siunčiamos jai kritikos lavinos ir išsitrynė savo instagramo paskyrą.

REKLAMA

Mergina jau ilgą laiką yra laikoma slapta Rusijos lyderio dukra ir dėl to ji susilaukė pykčio antplūdžio internete. V. Putino „slaptoji dukra“ socialiniuose tinkluose buvo atakuojama dėl kruvinos Rusijos invazijos į Ukrainą.

Vienoje žinutėje buvo rašoma: „Ar tu sėdi bunkeryje? Kaip žiurkė?“.

Kiti ją smerkė dėl prabangaus gyvenimo būdo, kol Putino nežmoniški užmojai pražudo tūkstančius žmonių, milijonai žmonių kenčia.

Luiza – kuri turėjo 84 tūkstančius sekėjų – prieš penkis mėnesius nustojo skelbti turinį savo socialiniuose tinkluose, todėl žmonėms kilo įtarimas, kad Putinas ją nutildė. Viename 18-metės „Instagram“ įraše buvo rašoma, kad ji yra „žudiko, karo nusikaltėlio, psichopato ir narkomano dukra“. 

REKLAMA
REKLAMA

Daugybėje įrašų dominavo mėlynai geltona Ukrainos vėliava, o viename įraše – štai tokia žinutė: „Rusų tauta turi sukilti prieš diktatorių. Jūs nenorite su juo turėti nieko bendro.“

REKLAMA

Išsitrynusi paskyrą mergina sukėlė dar daugiau įtarimų, kad iš tiesų yra V.Putino dukra ir iš viešumos dingo norėdama „apsisaugoti“.

Oficialiais duomenimis, Putinas susilaukė dviejų dukrų su savo buvusia pirmąja Kremliaus ponia, žmona Liudmila. Taip pat nė viena iš jų – genetikė Maria Vorontsova (36) ir šokėja, tapusi matematike, 35 metų Katerina Tikhonova – karo nekomentavo.

Šiandien paskelbtuose pranešimuose teigiama, kad Putinas įsakė savo šeimai slėptis prabangiame aukštųjų technologijų bunkeryje Sibire. Trolis, įtaręs, kad Luiza gali būti vienoje iš mamos slėptuvių šalia Viduržemio jūros, sakė: „Kol tu slampinėji Monake, tavo kartos žmonės miršta Ukrainoje per tavo tėvą.“

Kituose komentaruose buvo akcentuojami veiksmai, kurių imasi jos tariamas tėvas, taip pat gandai, kad Rusijos kariai Ukrainoje nežino, ką daro, kur jie yra. Kiti atkreipė dėmesį į Rusijos ekonomikos žlugimą valdant jos tėvui ir smerkė ją už prabangų gyvenimo būdą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų