• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienas karališkosios šeimos ekspertras teigia, kad Meghan Markle per savo ir Harry kelionę po Nigeriją turėjo galimybę suvaidinti princesę, kuria visada norėjo būti.

Vienas karališkosios šeimos ekspertras teigia, kad Meghan Markle per savo ir Harry kelionę po Nigeriją turėjo galimybę suvaidinti princesę, kuria visada norėjo būti.

REKLAMA

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė ką tik baigė savo trijų dienų kelionę po Afrikos šalį, į kurią jie išvyko reklamuoti „Invictus Games“ žaidynių.

Vizito metu pora dalyvavo labdaros lėšų rinkimo akcijose ir susitiko su svarbiais asmenimis.

Kelionės metu Meghan demonstravo ir madą: pirmąją dieną ji vilkėjo rausvą rožinę suknelę nuoga nugara, o pirmąją dieną, kai vedė pokalbį apie moterų lyderystę, vilkėjo ryškią raudoną suknelę, skelbė mirror.co.uk.

Pranešama, kad daugiausia pagyrų sulaukusi Meghan suknelę, kurią sukūrė Nigerijos dizainerė Orire ir kuri kainavo apie 200 eur, Meghan apsivilko paskutinę minutę.

REKLAMA
REKLAMA

Karališkosios knygos autorius Tomas Quinn sakė, kad Meghan sugebėjo persikūnyti į karališkąją asmenybę, nesilaikydama taisyklių.

REKLAMA

Išskirtinai „The Mirror“ jis sakė: „Tai buvo galimybė Meghan suvaidinti princesę, kuria ji visada norėjo būti.

Be visų varginančių protokolų, kurių ji taip nekentė Jungtinėje Karalystėje, ji galėjo spindėti be jokių titulų.“

Jis pridūrė: „Harry ir Meghan savo trijų dienų vizitą į Nigeriją vertina kaip didžiulę sėkmę, tačiau kiti laikosi visai kitokios nuomonės.

Pora džiaugėsi, kad su jais buvo elgiamasi taip, tarsi jie būtų dirbantys karališkieji asmenys, tačiau tai vargu ar stebina, nes tiek Meghan, tiek Harry elgėsi taip, tarsi būtų nuo jos neatsiskyrę.“

REKLAMA
REKLAMA

Tomas taip pat sakė, kad Harry ir Meghan kelionė į Nigeriją gerai siejosi su hercogienės atradimu, kad ji turi nigerietiškų protėvių.

Jis sakė: „Harry ir Meghan tikrai atliko savo namų darbus - ši kelionė labai gerai derėjo su Meghan atradimu, kad ji turi 43 proc. nigeriečių kilmės, ir pora turėjo žinoti, kad Nigerijos vyriausybė vargu ar labai jaudinsis dėl smulkmenų, susijusių su tuo, kas yra oficialus karališkasis asmuo, o kas ne.

Tuo pat metu nuo 1960-ųjų nepriklausoma Nigerija vis dar labai dievina karališkąją šeimą - štai kodėl Nigerijos pareigūnai stengėsi groti „Dieve, saugok karalių“ (angl. God save the Queen), kol Meghan ir Harry stovėjo sustingę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akyliausieji turbūt pastebėjo, kad Meghan akys tiesiog žibėjo - tai rodo, kad ji labai mėgavosi situacija ir džiaugiausi tuo, kad viskas šioje kelionėje buvo taip, kaip priklauso tikroms princesėms, princesėms, kurios viską daro savo nuožiūra, o ne dėl to, kad joms nurodinėja kažkokia sena institucija.“

Štai kodėl Meghan švytėjo, kai keli Nigerijos šeimininkai į ją kreipėsi „princese“. Lagose viešėdama Meghan buvo pakrikštyta Arochukwu senovės karalystės princese.

Tik visiška debilė gali
Tik visiška debilė gali
skurdžioje šalyje užsivilkti brangią suknelę ir tuo džiaugtis
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų