Skandalingoji „2 barų“ dalyvė Tori Vikk tapo „Bushido Angels“ mergina: nustebino pasikeitusia išvaizda

Šeštadienį „Avia Solution Group“ arenoje įvyko dėl užsitęsusios pandemijos ilgai lauktas KOK 84 kovų turnyras. Tarp „Bushido Angels“ merginų buvo galima išvysti ir skandalingai realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ išgarsėjusi Tori Vikk. Tiesa, mergina iš tiesų labai pasikeitusi.

15

Tori Vikk, kaip ir kitos „Bushido Angels“ merginos buvo apsivilkusi prigludusią aprangą, kuri leido pademonstruoti nepriekaištingą ir išpuoselėtą figūrą.

Tiesa, mergina atrodo kitaip negu ją matėme realybės šou – šviesią plaukų spalvą pakeitė ryškiai raudona.

Nepakluso projekto taisyklėms

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvavusi mergina praėjus vos dviem savaitėm nuo realybės šou pradžios įsivėlė į rimtus skandalus ir buvo pašalinta iš projekto.

Po „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ projekto premjeros internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame Tori Vikk iš lėto nusirenginėja, o galiausiai visiškai apsinuoginusi šoka striptizą.

Nors į erotinį skandalą įsivėlusi mergina ne kartą anksčiau minėjo, kad jos praeityje buvo daug dalykų, kuriuos norėtų pamiršti, tačiau dabar ji tikino einanti teisingu gyvenimo keliu, už kurį dėkinga savo šeimai ir mylimajam. Panašu, kad Tori Vikk savo pažado nepaiso ir toliau veliasi į skandalus. Ji šiurkščiai pažeidė realybės šou taisykles, todėl projekto kūrėjams teko ją pašalinti.

Projekto prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius atskleidė dėl kokių priežasčių buvo nuspręstą skandalingąją Tori Vikk pašalinti iš projekto be galimybės sugrįžti. „Ji pasišalino iš savo darbo vietos, o pagal dalyvių sutartį ir sąlygas dalyviai išėję iš filmavimo aikštelės turi palikti projektą. Visa laiką mes jutome didžiulį žiniasklaidos ir kitų kanalų spaudimą, nes visą laiką buvo klausinėjama apie jos skandalingą erotinę praeitį. Mes patys to niekur neskelbėme, nes laikėmės tos nuomonės, kad ne mūsų reikalas ką ji veikė iki šio šou. Todėl norėjome kuo ilgiau ją išsaugoti šiame projekte, nes ji tikrai išskirtinė mergina, bet dabar ji peržengė visas ribas“, – kalbėjo prodiuserė L. Paukštė.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tori Vikk

Projekto prodiuseris D. Kubilius atskleidė ir tai, kad Tori Vikk tarp dalyvių jautėsi išskirtinė ir jau ne kartą bandė sulaužyti griežtas projekto taisykles: „Reikėtų pabrėžti, kad Tori Vikk yra šalinama iš realybės šou. Ji metė savo darbo vietą, atvažiavo pas mus į ofisą. Vyko ilgas pokalbis ir mes nusprendėme ją pašalinti. Ji jau ne kartą pažeidė realybės šou taisykles ir sutartį ir visa laiką reikalavo išskirtinių sąlygų: išjungdavo mikrofoną, į filmavimo vietą ateidavo jos draugas, nors to daryti negalima. Dalyviai su giminėmis gali susitikti tik baruose. Šiandien mergina viską metė, parodė vidurinį pirštą dalyviams ir kameroms ir išėjo iš darbo vietos. Daugiau kentėti nebegalėjome ir mes buvome priversti ją išmesti iš šio projekto.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų