Šiuolaikiškiausias drabužių stilius – įkvėptas sporto

Gražaus ir tvirto kūno kultas vis stipriau užvaldo visą pasaulį. Vienas, ir bene galingiausias būdas tobulinti kūną yra sportas. Sparčiai plintanti sveiko gyvenimo būdo mada įtraukia vis daugiau besidominčių aktyvia sportine veikla, nešančia žmonijai daugiau pozityvumo, gerų emocijų bei begalę džiaugsmo akimirkų. Stipri sportinė dvasia jau kurį laiką triumfuoja ir ant mados podiumų.

16

Sportas šiuolaikiniame gyvenime tapo nebeatsiejamas nuo kasdienybės daugeliui mūsų. Sportuojame ne tik patys, bet aistringai stebime ir kitų sportininkų rezultatus, nuolat juos palaikome. Gyventi aktyviai bei domėtis sporto pasauliu jau tapo ypač madinga.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šiuolaikiškiausias drabužių stilius – įkvėptas sporto

Judesys, energija, pozityvumas įkvepia ir daugybę drabužių dizainerių. Mados pasaulis semiasi idėjų iš įvairiausių sporto šakų, kurių kiekis nuolat auga. Minias entuziastų pritraukiantis sportas šiandieną jau nebeatsiejamas ir su kasdienine mada. Patogaus kirpimo ir patrauklaus dizaino apranga yra viena populiariausių daugelio mūsų garderobe.

Laisvalaikio sportinė apranga šiandien populiari ne tik po darbo, bet ir darbo metu. Sportinis stilius šių laikų madoje sutinkamas dažniausiai. Sportinio stiliaus elementai neretai pastebimi jau ne tik darbiniuose susitikimuose, bet ir vakarėlių metu ar net aukšto lygio iškilmėse.

REKLAMA

Sportinį stilių dažnai demonstruoja ir pramogų pasaulio žvaigždės, kurios dėl savo žinomumo paprastai vadinamos mados ikonomis. Žiniasklaidoje pasirodančiose fotografijose jų aprangos kodas neretai atkreipia milijonus mada besidominčių dėmesį. Stebint garsenybes akivaizdu, kad madoje triumfuoja sportinio stiliaus dvasia.

Sportinis laisvalaikio stilius - kasdienybė

Daugybė drabužių, atkeliavusių iš sporto pasaulio jau yra tapę neatsiejama kasdieninio garderobo dalimi. Tai džemperiai, trikotažinės kelnės, striukės, daugelio moterų pamėgtos tamprės, tunikos, kepuraitės, sportiniai bateliai. Visi šios stiliaus drabužiai pasižymi patogiu, judesių nevaržančių kirpimu. Tai išgauti padeda ir tinkamos medžiagos, kurios dažniausiai yra tamprios, pralaidžios orui ir drėgmei, o avalynė lengva, lanksti ir patogi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų