Velso Princesė Diana buvo garbinama ne tik dėl labdaringos savo veiklos, bet ir dėl nepriekaištingo rengimosi stiliaus, už kurį net buvo vadinama stiliaus ikona. Įsitikinti tuo puikią progą turės amerikiečiai, nes Centrinėje Floridoje dvi savaites vyks ledi Di suknelių paroda.

Įsigiję bilietus, kurie suaugusiems kainuos tik 22 dolerius, o vaikams – 8 dolerius, lankytojai galės prisiliesti prie didingos Didžiosios Britanijos istorijos ir savo akimis išvysti Širdžių princesės sukneles. Tarp jų bus ir įžymioji rožinė suknelė, su kuria Velso princesė vyko susitikti su Motina Terese, ir juoda, kurią Diana vilkėjo Versalio rūmuose, Prancūzijoje.

„Tikiuosi, kad žmonės, kurie nusipirks mano sukneles, išties pagalbos ranką tiems, kam jos iš tiesų reikia“ – 1997 metais dar būdama gyva yra ištarusi Princesė Diana.

Visos surinkto lėšos bus skirtos Princesės Dianos labdaros fondui.

Parodoje, kuri vyks iki rugpjūčio 14 dienos, iš viso bus eksponuojama dvylika Velso princesės suknelių.

Priminsime, kad Diana Frensė Spenser Princesės titulą gavo 1980 metais, kai ištekėjo už Velso Princo Čarlso. Deja, karališkoji santuoka nebuvo laiminga ir pora, susilaukusi dviejų sūnų Williamo ir Harry, išsiskyrė po 16 bendro gyvenimo metų.

REKLAMA

Tragišką 1997 metų rugpjūčio 31 dieną su draugu Dodi Al Fajedu lankydamasi Paryžiaus mieste Princesė Diana pateko į kraupią avariją tunelyje. Princesės, jos draugo ir vairuotojo gyvybės užgeso beveik iškart. Išgyveno tik kartu važiavęs asmens sargybinis. Nors tas incidentas yra apipintas įvairiomis sąmokslo teorijomis, oficiali versija teigia, kad avariją sukėlė neblaivus vairuotojas ir paparaciai, persekiodami Princesės Dianos automobilį, pažeidę saugaus eismo taisykles.

Siūlome prisiminti gražiausias ir įspūdingiausias vienos žymiausių pasaulio moterų gyvenimo akimirkas trumpuose filmukuose:    


Rašyti komentarą...
.
...
2008-08-02 21:23:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Širdžių princese, ilsėkis ramybėje...
Atsakyti
0

a
as
2008-08-02 22:07:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
susigraudinau net - nuostabus abu video ir muzika..
Atsakyti
0

l
lb gaila
2008-08-02 22:11:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gaila, kad tokie geri žmonės turi išeiti tragiškai iš šio pasaulio būdami dar jauni, o pašlemėkai gyvena ilgai ir laimingai :((( tikra neteisybė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų