Simona Milinytė įsigijo prabangų pirkinį: teko daug dirbti, kad galėtų sau tai leisti

Lietuvių dainininkė Simona Milinytė jau kurį laiką gyvena Los Andžele, kuriame bando išpildyti savo svajonę tapti kino žvaigžde. Rodos, kad čia jai puikiai sekasi įsitvirtinti ir po mažu pildyti savo norus.

10

Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad pastaruoju metu ji buvo itin užimta, dirba pilnu etatu ir grįžta į filmavimo aikštelę, todėl galėjo sau leisti įsigyti prabangų automobilį.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simona Milinytė

S. Milinytė pasakojo, kad atėjo laikas atsisveikinti su senu automobiliu ir įsigyti naują: „Turėjau gan seną „Ford“ automobilį. Su juo buvau pakliuvusi į avariją... Daug teko važinėti, todėl mašina pradėjo gesti. Nusprendžiau ją keisti į naują ir nebeleisti pinigėlių senos mašinos taisymui. Nauja mašina yra paprasta, tačiau 2021 metų. Važiuoja tiesiog nuostabiai it ant debesies.“

JAV gyvenanti mergina tikino, kad pastaruoju metu daug dirbo ir taupė pinigus, kad galėtų išpildyti savo svajonę. „Jau beveik metus laiko dirbu pilnu etatu ofise. Dirbu daug ir sunkiai. Neišleisdavau pinigų nereikalingiems daiktams, todėl man pavyko susitaupyti ir pagaliau galėjau nusipirkti naują mašinytę. Kiekvieną centą užsidirbau pati, todėl šis pirkinys yra tikrai smagus“, – džiaugėsi pašnekovė.

Tiesa, ją laiminga padarė ne tik šis pirkinys, tačiau ir sėkminga karjera. Dabar moteris ne tik dirba ofise, tačiau ir filmuojasi naujame seriale.

„Esu tikrai labai laiminga, kad būtent dabar ją nusipirkau, nes ką tik išvykau į trumpą kelionę. Šį savaitgalį išvykau iš Los Angeles, nes visą savaitę filmuojuosi seriale. Labai džiugu, kad po truputėlį šou biznis grįžta į savo vėžias. Negaliu atsidžiaugti, kad vėl esu filmavimo aikštelėje. Šį vaidmenį gavau gan netikėtai. Sulaukiau žinutės iš režisierės, jog prodiuserinė kompanija pagaliau įjungė žalią šviesą pradėti naujo serialo filmavimą. Kol kas tai yra tik pirmoji serija, kuri bus pristatoma įvairioms televizijoms bei kanalams. Matysime, kokia bus jo ateitis.

REKLAMA

Tiesa, ši savaitė man yra labai sunki, nes bandau suderinti ofiso darbą ir filmavimą. Dirbu ir nuotoliniu būdu. Pora dienų laukia labai varginančių, tačiau tikrai verta. Be galo smagu vėl atsidurti filmavimo aikštelėje. Kai gavau šio vaidmens pasiūlymą – negalėjau nustoti šypsotis. Labai smagu, kad po truputį pasaulis juda į priekį“, – atskleidė S. Milinytė.

 


Rašyti komentarą...
m
mynde
2021-04-24 19:14:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geri papukai,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų