Simona Milinytė – apie darbą su Beyonce mama ir patėviu: nustebino jų tikrieji veidai

Lietuvių dainininkė Simona Milinytė jau kurį laiką gyvena Los Andžele, kuriame bando išpildyti savo svajonę tapti kino žvaigžde. Mergina ne tik sėkmingai siekia savo tikslų, tačiau ir susipažino su pasaulinio lygio žvaigždėmis. Visai neseniai ji dirbo drauge su Beyonce patėviu bei motina.

7

Naujienų portalui tv3.lt S. Milinytė atvirai papasakojo apie darbą filmavimo aikštelėje bei pažintį su Beyonce šeima.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simona Milinytė – apie darbą su Beyonce mama ir patėviu: nustebino jų tikrieji veidai

Pasak pašnekovės, po pertraukos ji drauge su filmavimo komanda vėl kibo į darbus ir baigė filmuoti filmą ​„Chaaw“: „Buvo be galo smagu. Taip džiaugiuosi, kad pagaliau galėjome pabaigti filmuoti šį filmą. Turėjome ir filmo viršelio fotosesiją. Projektas oficialiai nufilmuotas. Pastaruoju metu turėjau įtemptas dienas. Aš taip pat dirbu ir vadybininke pagal savo išsilavinimą. Todėl tenka derinti darbą ir filmavimus. Tikrai nėra lengva. Kalbat apie šį filmą, tai projektas yra tikrai nuostabus. Daug žymių žmonių, nuostabi komanda, daugybė profesionalų, todėl ir smagiai dirbosi, sklandžiai ir sėkmingai. Jau 3 kartus skridau į Filadelfiją dėl filmavimo, o praėjusią savaitę jis buvo užbaigtas.“

Šio filmo filmavimo aikštelėje ji susipažino ir su atlikėjos Beyonce šeima – patėviu Richardu Lawsonu bei mama Tina. „Jie yra nuostabūs. Jų komanda sudaro tikrai super žmonės. Žinoma, kad jie turi didelę asistentų komandą, tačiau pastebėjau, kad su jais elgiasi pagarbiai. Jie tikrai geri žmonės. Labai smagu buvo dirbti su Richardu, nes jis tikras profesionalas, todėl viskas ėjosi sklandžiai. Per pertraukas turėjome pačių įdomiausių pokalbių, nes jie turi ne tik savo kompaniją, bet yra ir mokytojas, turi savo mokyklą bei verslus. Buvo be galo įdomu su juo bendrauti ir išgirsti apie tai“, – šyptelėjo ji.

S. Milinytė atviravo, kad nesitikėjo, jog Beyonce šeimos nariai bus tokie draugiški bei bendraujantys: „Jie daug didesni profesionalai, nei aš tikėjausi. Esu labai nustebusi. Rodos, kad jie galėtų sušvagždėti ir visai nesistengti, o viskas buvo atvirkščiai. Be galo daug darbo jis įdeda į vaidybą, darbui prie scenarijaus ir panašiai. Buvau sužavėta ir tuo, kaip jie bendrauja ne tik su aktoriais, bet ir su kitais. Jie mieli kolegoms bei darbuotojams, kurie nedirba filmavimo aikštelėje bei asistentais. Tai tik įrodo, kad jie geri žmonės. Jie maloniai bendravo su kitais, patys klausinėjo, kalbino. Galių drąsiai pasakyti, kad paliko įspūdį ne tik talentas, tačiau ir pati asmenybė.“

Aktorė džiaugėsi, kad iš Beyonce patėvio išmoko daug vertingų pamokų, kurios padės jai ateityje. „Vien stebint daug išmokau. Tačiau savo žodžius ir scenas mokėjau taip gerai, kad Richard’ui teko savo žodžius kartoti keletą kartų, o ne man. Jis net juokėsi, kad mažai žino tokių aktorių, kurie taip gerai atidirba scenarijų. O aš atsakiau, kad turėjau metų pertrauką dėl koronaviruso tarp šio filmo filmavimų, todėl turėjau daug laiko, todėl mokiausi. Be to, smagu, kad viskas grįžta į savas vėžias“, – džiaugėsi ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų