Šešiametė tapo interneto sensacija: nuotraukos prajuokino tūkstančius

Kelionė tėvų automobilyje dvi sesutes išgarsino per pusdienį. JAV gyvenančios Simperių mergaitės su tėvais tąkart keliavo iš savo vasarnamio. Po vasariškų linksmybių pavargusi mažoji sesuo Ella užsnūdo tėvelių automobilyje. Tuo tarpu vyresnėlė Mia gliaudė saulėgrąžas ir jų lukštus mėtė pro langą.

8

Priekinėje keleivio sėdynėje sėdėjusi penkiolikmetė nuoširdžiai tikėjo, kad šie su vėju lekia pro langą. Deja, visas liekanas „pagavo“ už jos sėdinčios mažosios sesers veidas.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šešiametė tapo interneto sensacija: nuotraukos prajuokino tūkstančius

Juokingiausia šioje situacijoje tai, kad nė viena iš mergaičių to iškart nepastebėjo. Mat mažoji pusę kelio miegojo. Šiai dar nepabudus į galinę sėdynę dirstelėjusi sesuo išvydo unikalų reginį – šešemetės veidą dengė saulėgrąžų lukštai.

Prie atidaryto lango užmigusią sesę ji tuoj įamžino ir kelias nuotraukas paskelbė socialiniame „Twitter“ tinkle. Čia dvi mergino susilaukė neeilinio susidomėjimo. Nuotraukos tapo tikra interneto sensacija.

Šiomis nuotraukomis pasidalijo jau daugiau nei 9000 žmonių, o „patinka“ paspaudė net 15 000. Tad mergaitės šiandien gali pasijusti tikromis žvaigždutėmis.


Rašyti komentarą...
n
nIU JIO
2016-07-01 21:58:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet ant kiek bukas psaulis- spaudinėt "laikus" Nu mano mažiukė dar ne tokių fyntų prikrečia, ir keista, bet aš nededu į jokius portalus, nes paprasčiausiai juose nesiregistravau. Tai tiesiog graži mano mergytės vaikystė, ir lai ji ją džiaugiasi kap tik gali.
Atsakyti
0

T
Tegul visussavo vaikus apterliotus susod
2016-07-01 22:57:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tada sprogs is juoko visas internetas:D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų