Serialo „Gelbėtojai“ aktorius – su narkotikais kovojęs striptizo šokėjas

Amerikiečių aktorius Jeremy‘is Dunnas Jacksonas (35) savo karjerą televizijoje pradėjo vaikystėje vaidindamas populiariame, daug sezonų turėjusiame seriale „Gelbėtojus“. Vieno pagrindinių veikėjų sūnų vaidinęs Jeremy‘is ilgai kratėsi besitęsiančio šleifo, tačiau nuo atsiradusio populiarumo jis slėpėsi naktiniame gyvenime, vakarėliuose.

46

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Serialo „Gelbėtojai“ aktorius – su narkotikais kovojęs striptizo šokėjas

Jau suaugęs Jeremy‘is tapo kelių Londono ir Las Vegaso klubų veidu, labai greitai rengė šokių programas, nebijodamas prisijungti prie garsiausios vyrų striptizo grupės „Chippendales“. Pasirinkęs palaidą gyvenimo būdą, jis vartojo labai daug alkoholio, tačiau vėliau prisipažino ir apie didesnę bėdą.

„Dar būdamas paauglys įnikau į narkotikus, iš kurių sekėsi labai sunkiai išbristi. Pasitraukimas iš „Gelbėtojų“ buvo būtinas, nes aš būčiau miręs nuo perdozavimo“, - atviravo vyras, teigęs, jog dėl amfetamino priklausomybės labai daug laiko praleido reabilitacijoje.

Vis dėlto net ir po kelių bandymų pasveikti jis nuolat susidurdavo su problemomis – 2008 m. internete buvo paviešintas jo vaizdo įrašas su pornožvaigžde Sky Lopez. Tai buvo tarsi tikras prabudimas, nes Jeremy‘is suprato pasiekęs dugną.

REKLAMA

Vyras labai greitai atrado jį išgelbėjusį, bet ir vos nepražudžiusį priešnuodį – sportą. Jis labai intensyviai tobulino savo raumenis, tačiau dėl didelių steroidų dozės jam vėl teko gultis į reabilitaciją.

Situacija šiek tiek pasikeitė, kai vyras susirado ir prieš kelis metus susituokė su gražuole Loni Willison, tačiau artimi draugai teigia, jog Jeremy‘is vis dar į šėlsmus ir blogus nuotykius linkęs vyras.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Serialo „Gelbėtojai“ aktorius – su narkotikais kovojęs striptizo šokėjas

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų