Seniai apleistas viešbutis kelia šiurpą: kažkas labai nenorėjo, jog žmonės ten patektų

Socialiniame tinkle „Youtube“ beveik milijono interneto vartotojų dėmesį patraukė vaizdo įrašas, kuriame apleistų vietų tyrinėtojas, vardu Carter Sharer, įamžino savo apsilankymą apleistame ir neva vaiduoklių apsėstame viešbutyje.

29

Šią patirtį vaikinas apibūdino kaip itin baisią ir nejaukią. Jis tiki, jog viešbučio koridoriuose iš tiesų lankosi mirusiųjų dvasios. Vien kelias link viešbučio priminė vaizdus iš siaubo filmo. Vaikiną ir jo mylimąją nustebino tai, kad nors visi pastato langai buvo užkalti, pagrindinio įėjimo durys buvo praviros. Mergina perspėjo Carter, kad jis neitų į viešbutį, tačiau į jos patarimą vaikinas neatsižvelgė. Pastato viduje buvo pilna grafiti piešinių, sulūžusių baldų, stiklų, šiukšlių...

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tyrinėtojai apleistame viešbutyje

Apleistame viešbučio baseino pastate apsilankiusi pora nustebo pamatę, kad ant lubų buvo pakabinti klozeto dangčiai. Jie ne kartą išsigando keistų garsų bei matė judančius šešėlius pro išdaužtus langus. Jųdviejų šuo drebėjo iš baimės. Kadangi saulė jau leidosi, pora skubėjo namo ir nebesileido į tolimesnius apleisto viešbučio tyrinėjimus. „Kažkas nenorėjo, jog žmonės pamatytų, kas slepiasi viešbučio viduje, arba nenorėjo kažko išleisti. “, – be jokių užuolankų sakė Carter.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų