Selas atlikėją Dimą Šavrovą pavadino narkotikų prekeivio vardu

„Eurovizijoje“ puikiai pasirodęs ir daugelio širdis pavergęs Dima Šavrovas scenoje geriau žinomas Sasha Song vardu, tačiau ar kada pagalvojote, iš kur kilo šis slapyvardis?

26

Jo gyvenimas buvo nelengvas: Anglijoje teko gyventi vaikų namuose, kabintis į gyvenimą pačiam, vėliau įtraukė alkoholizmo liūnas. Tačiau visą gyvenimą lydėjo muzika, ji ir liko svarbiausia.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėjas Sasha Song žengia naują žingsnį gyvenime

„Dalyvavau nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje ir pradėjau dirbti su Egidijumi Dragūnu. Jis pasakė, kad man reikia sceninio slapyvardžio. Aš pasakiau, kad gali mane pavadint kaip nori, svarbiausia, kad tai padėtų man išpopuliarėti.

Kartą jis man paskambino ir pasakė, kad susapnavo mano slapyvardį – Sasha Son. Ir aš sutikau. Tačiau įdomiausias dalykas, kad vėliau paskambino žurnalistė ir pasakė, kad buvo areštuotas toks narkotikų prekeivis, Aleksandras Son. Egidijus Dragūnas mane pavadino narkotikų prekeivio vardu“, – laidoje „Auksinė daina“ šmaikštavo Dima Šavrovas ir pridūrė, kad su narkotikais nieko bendro neturi.

Muzikologas Darius Užkuraitis pasakojo, kaip Sasha Song praleido galimybę pasirašyti sutartį su „Sony BMG“, prodiusuojančiu tokius atlikėjus kaip Britney Spears, Beyonce ir t. t. „Su Dima aš susipažinau, kai jis grįžo į Lietuvą iš Anglijos.

Grįžęs man paskambino ir papasakojo, kad Londone jam siūlė „Sony BMG“ sutartį. Ir jis nepasirašė argumentuodamas tuo, kad nenori parsiduoti šou verslo rykliams, kurie iš jo būtų padarę tokį dainininką kaip ir visi kiti. Tuomet aš pagalvojau, kad jis padarė didžiulę klaidą. Manau, jei galėtų atsukti laiką atgal, dabar tikrai pasirašytų.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų