SEL koncerte – netikėti svečiai: gerbėjams per kūną bėgs šiurpai

Artėjant pirmajam šiais metais SEL koncertui, kuris vyks Liepos 7-ąją, Klaipėdos vasaros estradoje, atskleidžiama vis daugiau detalių apie muzikinę dalį.

108

Anksčiau buvo skelbta, kad kartu su Egidijaus Dragūno grupe ant scenos lips Donny Montell. Tačiau SEL grandiozinio šou rengėjai atskleidė, kad bus ir daugiau muzikinių svečių.

(108 nuotr.)
FOTOGALERIJA. E. Dragūnas ir D. Montvydas ruošia ypatingą staigmeną: to nesitikėjo niekas

„Kartu su SEL koncertuos ir kelis kūrinius taip pat atliks dainininkė Monika Liu bei Algimantas Minalga-Soliaris“, – patvirtino šou organizatoriai.

„Daugiau atlikėjų – įdomesnis šou susirinkusiems gerbėjams. Žinau, kad klausytojai mėgsta SEL koncertuose išvysti muzikinius svečius. Tuo ir pasirūpinau“, – sakė E.Dragūnas.

Vienas iš kelių atlikėjų, kuris Liepos 7-ąją pasirodys scenoje su SEL, A. Minalga-Soliaris įsitikinęs, kad ir šįmet Egidijus pranoks pats save.

„Neatsistebiu, kokius pasaulinio lygio šou organizuoja SEL ir grupės komanda. Man bus didelė garbė pasirodyti scenoje su geriausia koncertine grupe Lietuvoje. Esu tai daręs ir anksčiau ir kas kartą atliekant dainas SEL gerbėjams per kūną bėga šiurpai“, – atviravo Soliaris.

Algimantas jau susipažino su įspūdingo dydžio scena, kurią šou organizatoriai Klaipėdoje statys net dvi savaites. „Yra tik vienas žodis: VAU!“ – lakoniškai savo įspūdžius išreiškė atlikėjas.

Po dviejų savaičių jau bus pradėta statyti didžiausia kada nors SEL koncertuose stovėjusi scena. Pasak E.Dragūno, tai naujas žingsnis jo pasirodymų istorijoje. Garsenybė nekantrauja, kada galės gerbėjams parodyti tai, ką šįmet sugalvojo.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų