SEL koncerte Klaipėdoje – 8 aukštų namo dydžio scena-robotas

 Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.

35

SEL lyderis E.Dragūnas toliau kelia pramogų pasaulio kartelę aukštyn. Prieš kelis metus grandiozinius anšlaginius koncertus rengęs atlikėjęs investavo šimtus tūkstančių, kad savo gerbėjams surengtų nepamirštamą šou.

Dabar Egidijus pranoks pats save. „Klaipėdoje laukia išskirtinis šou, dalinuosi pirmąja vizualizacija, kurioje galima matyti sceną“, - sakė E.Dragūnas.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. SEL koncerte Klaipėdoje – 8 aukštų namo dydžio scena-robotas

Pasak bene didžiausios Lietuvos muzikos žvaigždės, unikalų sceninį sprendimą jis gerbėjams pristatyti norėjo jau seniai. Šįmet jis pagaliau gali tai padaryti. Šių metų šou išsiskirs ir sceniniu sprendimu, ir muzikos skambesiu – bus grojami ne tik geriausi SEL hitai, bet ir nauji kūriniai.

„Scena bus kaip 8 aukštų dydžio robotas. Toks dar nestovėjo nei Lietuvoje, nei už jos ribų“, - intrigavo E.Dragūnas.

SEL šou Klaipėdoje galės išvysti tik ribotas skaičius žmonių, todėl norintys tapti unikalaus koncerto liudininkais turėtų paskubėti. Beje, E.Dragūnas išlieka ištikimas savo tradicijai ir dalį bilietų padovanos vaikams, kurie neturi galimybės lankytis tokiuose šou.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų